ALSO Polska z największą ilością sprzedanych rozwiązań HPE Primera!

ALSO Polska wspiera firmy partnerskie swoją ekspercką wiedzą, pomagając w dokonaniu racjonalnego i efektywnego wyboru. Nasza rola jako dystrybutora to obecnie o wiele więcej, niż tylko kupno, sprzedaż i dostarczanie produktów. To zdecydowanie coś więcej, niż tylko „przesuwanie pudełek”. To kompleksowe działania, które zwiększają jakość funkcjonowania naszych Partnerów. 

Jako wiodący dostawca innowacyjnych technologii, wspieramy Partnerów na każdym etapie procesu przedsprzedażowego. Wiedząc jak jest on ważny, nie tylko dla sprzedaży, ale również na polu budowania świadomości i wizerunku marki.

Aktywne wspieranie partnerów biznesowych to jeden z najważniejszych celów ALSO Polska. W podejmowane przez nas przedsięwzięcia wkładamy mnóstwo pracy i zaangażowania. Organizując liczne wydarzenia, takie jak szkolenia czy webinary, dbamy o edukację Klientów. Zapewniamy im najświeższą wiedzę z zakresu szybko zmieniającego się świata nowych technologii. Prezentujemy najnowsze rozwiązania, to w jaki sposób działają oraz dlaczego, warto je wybrać. Podkreślamy najważniejsze funkcjonalności każdego z nich. Wystarczy tylko wspomnieć, że lutym organizujemy dwa, całodniowe szkolenia z zakresu rozwiązań HPE. Dużym zainteresowaniem cieszy się również nasza Akademia Sprzedawcy. Przygotowujemy również różnego rodzaju materiały prezentacyjne, które mogą służyć naszym Partnerom we wspieraniu sprzedaży. Poza tym, przeprowadzamy wnikliwe testy rozwiązań, aby mieć w zanadrzu, nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną.

Takie podejście procentuje – ALSO Polska może pochwalić się największą ilością sprzedanych do tej pory rozwiązań HPE Primera! To efekt ciężkiej pracy całego zespołu zajmującego się HPE, organizowania szkoleń i obcowania z tym rozwiązaniem, aby poznać go od podszewki. To wspaniałe osiągnięcie, które motywuje do kolejnych działań.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu HPE Primera? Skontaktuj się z Marcinem Tymienieckim, Business Development Manager HPE – marcin.tymieniecki@also.com

image

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.