ALSO Polska i S4E nagrodzone przez BrandsIT!

Być docenionym przez branżowe media to niemały powód do dumy. Tym jednak razem zwycięstwo smakuje podwójnie. ALSO Polska, i S4E – spółki będące częścią Grupy ALSO – zostały nagrodzone w plebiscycie BITy 2019 organizowanym przez portal BrandsIT.pl. Głosem Kapituły zostaliśmy uznani za najlepszą firmę w kategorii „Dystrybutor IT&T”. Z kolei S4E zostało docenione jako „Dystrybutor VAD/specjalizowany”.

Jak podkreślają organizatorzy, wybierając laureatów, kierowali się nie tylko efektywnością biznesowych działań oraz osiąganymi wynikami sprzedażowymi, lecz także, a może nawet przede wszystkim, zaangażowaniem włożonym w propagowanie cyfryzacji, przyczynianiem się do rozwoju branży IT oraz promowania prowadzenia rzetelnego biznesu.

W ALSO dążymy do dostarczenia naszym partnerom nowoczesnych rozwiązań takich jak platforma InterLink automatyzująca sprzedaż w transakcyjnym modelu biznesowym oraz platformy skupione wokół nowych technologii, jak cloud, IoT, cyberbezpieczeństwo czy wirtualizacja. Zapewniamy nowoczesne technologie i usługi, a nie ograniczamy się jedynie do prostej kontynuacji modelu „przesuwania pudełek”. Jako Grupa dokładamy starań, aby rozwijać branżę IT, a tym samym cyfryzację, we wszystkich krajach, w których aktualnie działamy. Z kolei rzetelne prowadzenie biznesu stoi u podstaw naszej działalności. Zawsze robimy wszystko, aby na rynkach, na których funkcjonujemy „grać fair”.

Nagroda w plebiscycie BITy 2019 jest kolejnym potwierdzeniem, że hasło „High Potential”, którym się kierujemy, jest przez nas bezbłędnie realizowane w każdym aspekcie naszej działalności.

Certyfikaty_light

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.