20 lat obecności na rynku Optoma EMEA

Wiodąca międzynarodowa marka projektorów, rozwiązań multimedialnych i produktów audio, Optoma EMEA, świętuje 20-lecie działalności.

W ciągu ponad dwóch dekad obecności na rynku Optoma EMEA wprowadziła wiele innowacyjnych produktów, jak chociażby projektor DVD all-in-one w 2005 roku czy pierwszy na świecie projektor pico PK101, nagrodzony przez Time Magazine w 2008 roku. W zeszłym roku firma zaprezentowała z kolei nowy projektor serii ProScene, stworzony z myślą o profesjonalnych instalacjach, który oferuje wyjątkową niezawodność, dzięki funkcjom DuraCore i MultiColor. Niedawno wprowadziła też do sprzedaży pierwszy projektor wyposażony w ekskluzywną technologię DARBEE Visual Presence. Zawsze szczyciliśmy się naszą zdolnością do rozwijania produktów, które są skoncentrowane na przyszłości. Od dwudziestu lat słuchamy potrzeb naszych klientów, tworząc rozwiązania, których oni wymagają – mówi Thierry Millet, Dyrektor Zarządzający Optoma EMEA.

Optoma EMEA od wielu lat współpracuje też z centrami kultury i jednostkami użyteczności publiczności przy wielu projektach. Jej urządzenia można znaleźć w Muzeum Pana Tadeusza, Muzeum w Wieliczce, Muzeum Historii Żydów czy Muzeum Zajezdni we Wrocławiu. Przykłady realizacji w Europie można zobaczyć w tym miejscu.

Naszemu Partnerowi życzymy dalszych sukcesów!Optomagrafika

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.