Powiększamy ofertę ALSO Cloud Marketplace!

Portal ALSO Cloud Marketplace wypełniony jest rozwiązaniami, które przenoszą zarządzanie organizacją na zupełnie nowy poziom. Pomimo tego, że nasza oferta pęka już wszach, robimy wszystko, aby wciąż ją rozszerzać. Dzięki produktom IBM Cloud oraz SaaS, można czerpać korzyści z najlepszych w swojej klasie rozwiązań chmurowych. Nowoczesne rozwiązania dostępne są za pomocą kilku kliknięć myszką.

Znajdujące się w naszej ofercie usługi, wiążą się z ogromnymi korzyściami dla naszych partnerów. Ich klienci, kupując sprzęt, mogą również skorzystać z licznych rozwiązań chmurowych. Jeżeli Twoi klienci szukają sprawdzonych sposobów ochrony danych, potrzebują uzyskać obszerną, indywidualną analizę przygotowaną na podstawie danych albo szykują się do migracji VMWare, możesz im zaoferować rozwiązania IBM, które znajdziesz w ALSO Marketplace. To samo dotyczy również IoT, tworzenia bot rozmowy, a także wielu, wielu innych.

W naszej bogatej ofercie znajdują się takie rozwiązania jak:

  • IBM MaaS360 – Bezpieczeństwo przede wszystkim! Każda organizacja dąży do jak najlepszej ochrony swoich danych. IBM MaaS360 zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i zgodność z normami RODO, przy jednoczesnej swobodzie korzystania z już istniejących urządzeń pracowniczych. Dzięki tej usłudze można kontrolować urządzenia mobilne firmy i dostosować je do wymienionych wyżej, prawnych obostrzeń.
  • Subskrypcja IBM SPSS Statistics – To rozwiązanie zbiera, a następnie analizuje dane dotyczące zachowania klientów oraz możliwych wyników biznesowych. W łatwy sposób można segmentować klientów i analizować rynek. Taka wiedza to znaczna przewaga nad konkurencją. To rozwiązanie można wykorzystać w takich branżach jak: opieka zdrowotna, finanse, badania, jednostki państwowe, edukacja, marketing i wielu innych.
  • IBM Cloud – Innowacje i optymalizacja kosztów to coś, co biznesowe tygryski lubią najbardziej. Platforma IBM Cloud pozwala na szybką i bezpieczną migrację do chmury. W ramach tej usługi dostępne są rozwiązania, które wybrało tysiące przedsiębiorców, takie jak: platforma IoT, serwery fizyczne i wirtualne, VMWare w chmurze czy platforma Kubernetes.

Dobierz rozwiązania IBM Cloud i SaaS do swojej oferty, aby stać się sprzedawcą kompleksowym, oferującym zarówno najnowocześniejszy sprzęt, jak i najlepsze usługi. Nasi Partnerzy mogą również odsprzedać ofertę IBM i czerpać zyski z marży. Oferowanie tych usług nie wymaga żadnej inwestycji początkowej, bowiem produkty w portalu ALSO Cloud Marketplace, nie potrzebują żadnej certyfikacji technicznej ani handlowej. Wszystkie produkty są również objęte techniczną pomoc w wymiarze premium, więc nie musisz martwić się o ewentualne awarię.

Nie bój się nieznanego i powiększ swoją ofertę o rozwiązania IBM Cloud i SaaS. Oferuj najwięcej, najlepiej i najnowocześniej!

W razie pytań prosimy o kontakt z Adamem Bielawskim – adam.bielawski@also.com

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.