Zarządzaj urządzeniami wydajniej, dzięki IBM MaaS360 with Watson

Współczesne przedsiębiorstwa pękają w szwach od elektronicznych urządzeń. Smartfony, tablety, laptopy, komputery stacjonarne czy wszelkie urządzenia wykorzystujące Internet Rzeczy – zarządzenie tym całym sprzętem jest problematyczne i czasochłonne. Na szczęście, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom od sprawdzonych producentów, można ten proces znacząco ułatwić.

Jednym z takich rozwiązań jest IBM MaaS360 with Watson. Usługa nie tylko zapewnia zunifikowane zarządzanie bezpieczeństwem punktów końcowych (w skrócie UEM), ale także zwiększa wydajność wielu procesów. System pochodzący od amerykańskiego producenta, pozwala na ciągłą maksymalizację bezpieczeństwa danych, zwiększanie efektywności operacyjnej, a także sprawny proces cyfryzacji.

IBM MaaS360 with Watson znacznie poszerza wachlarz możliwości w obcowaniu z danymi. Usługa daje dostęp do analiz kontekstowych i kognitywnych na temat wykorzystania urządzeń w przedsiębiorstwie. Dane te można wykorzystać przy opracowywaniu złożonych i długofalowych strategii związanych z bezpieczeństwem organizacji. Otwarciem nowych możliwości przed organizacją jest opcja przeprowadzania analiz porównawczych w chmurze. Przydatnym rozwiązaniem jest również wyciąganie przez system danych dostarczanych mu przez urządzenia mobilne. Ponadto system przygotowany przez amerykańskiego giganta zapewnia skuteczną ochronę punktów końcowych, a także wszelkich pozyskanych danych.

Rozwiązanie marki IBM daje możliwości zarządzania urządzeniami wyposażonymi w systemy Android, iOS czy Windows. Funkcje MaaS360 zapewniają bezpieczeństwo i pomagają zwiększyć wydajność. Najciekawsze z nich to: Aplikacja kontenerowa, Advisor, Policy Recommendation Engine, Business Dashboards for Apps, Indetity Management czy Mobile App Security.

Usługa gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, czego dowodem jest zgodność z następującymi normami branżowymi i światowymi:

  • CSA STAR Level 1 (Self-Assessment),
  • EU-US Privacy Shield and Swiss-US Privacy Shield Framework,
  • FedRAMP Moderate Impact Level,
  • Federal Information Security Management Act (FISMA) Impact Level Moderate,
  • ISO 27001,
  • SOC2 Type 2 (SSAE 16).

IBM MaaS360 występuje w kilku wariantach. Wybór tego optymalnego uzależniony jest od potrzeb klienta. Każdy z wariantów, Essentials, Deluxe, Premier, Entreprise, posiada inne cechy i może zostać wykorzystany w innych branżach. Dużym plusem jest również możliwości trzydziestodniowego, zupełnie darmowego okresu próbnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany wspomnianym rozwiązaniem IBM, wypełnij nasz formularz, który znajduje się poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszelkich informacji. A jeśli chcesz przetestować ten produkt zaloguj się na ALSO Cloud Marketplace, zamów IBM MaaS360 Trial i sprawdź jak działa bezpłatnie przez 60 dni.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.