Przenieś swój biznes do chmury!

W ALSO jesteśmy zdania, że migracja zasobów przedsiębiorstw do chmury, to jeden z najważniejszych etapów rozwoju biznesu w ostatnich latach. Przerzucenie znacznej części biznesu do rozwiązań cloudowych, w dużym stopniu zmienia działanie współczesnych organizacji. Zmieniają się koszty, struktury firmy i zapotrzebowania na sprzęt i usługi. Migracja do chmury to droga, którą wykonało albo niebawem wykona niemal każde współczesne przedsiębiorstwo.

Dochód chmury publicznej w 2020 roku ma przynieść 266 miliardów dolarów, a w 2022 – 354 miliardy. To ogromne kwoty, które pokazują również pewną tendencję. Dostawcy nowoczesnych rozwiązań dla firm, również widzą ten trend i do swojej oferty dokładają usługi, które mogą znacznie ułatwić przedsiębiorstwom przeniesie do chmury. Jedną z takich usług jest AHUB od Microsoft Azure. Jest to świetna opcja dla małych i średnich firm. Dzięki niej można zmniejszyć koszty i ryzyko, o nawet 80%.

Korzystając z Microsoft Azure Hybrid Benefit klient dostaje możliwość korzystania z produktów licencjonowanych znajdujących się w pakiecie Software Assurance. Są to:

  • Windows Server Standard Edition
  • Edycja Windows Server Datacenter
  • SQL Server Standard Core
  • SQL Server Enterprise Core

W parze z tym idzie prawo do podwójnego użytkowania do 180 dni. Oznacza to, że klienci mogą w tym samym czasie utrzymywać obciążenie na produktach, które działają lokalnie oraz na platformie Azure przez pełne 180 dni. To czas wystarczający na migrację.

Jeżeli chcesz powiedzieć się więcej na temat tej usługi, skontaktuj się Adamem Bielawskim – adam.bielawski@also.com

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.