Microsoft Cloud, czyli praca zdalna w chmurze

Rozwiązania chmurowe to technologia, która zmienia oblicze firmy. Ułatwiają one, nie tylko codzienne funkcjonowanie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, ale również przydają się w wyjątkowych, trudnych do przewidzenia sytuacjach, takich jak ta obecnie panująca w naszym kraju. Warto wybrać usługi chmurowe zwłaszcza teraz, kiedy można za ich pomocą znacznie ułatwić pracę zdalną.

Co daje ci szkolenie cloud

W momencie, w którym wiele firm decyduje się, aby ich pracownicy wypełniali swoje obowiązki w trybie home office, takie usługi są szczególnie przydatne. Rozwiązanie Office 365 pozwala na korzystanie ze znanych programów Microsoft Office z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki tej usłudze praca jest wydajna i bezpieczna. Zwiększa się także łatwość komunikacji i współpracy, dzięki intuicyjnym narzędziom do udostępniania plików

Natomiast rozwiązania Dynamics 365 pomagają w kontaktach z klientem oraz zarządzaniu przedsiębiorstwem w tym okresie. Dzięki nim realizacja zamówień, obsługa procesu sprzedaży, fakturowanie wszystkich działań, a także sporządzanie raportów oraz analiz, będzie proste i dostępne z każdej lokalizacji. Pozwoli to na sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, bez obaw o utratę zaufania klientów.

Usługi chmurowe Azure pozwalają na sprawne wyskalowanie serwerowni, zgodnie z aktualnymi potrzebami klienta. Dzięki temu można szybko przekształcić swoją firmę w nowoczesne przedsiębiorstwo sprawnie pracujące z dowolnego miejsca dzięki chmurze.

Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt bezpośrednio z

  • Agnieszka Zalewska – produkty z grupy Modern Workplace – agnieszka.zalewska@also.com
  • Adam Bielawski – Azure oraz Dynamics 365 – adam.bielawski@also.com
Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.