Chroń się przez cyberprzestępcami razem z Netgear!

Cyberbezpieczeństwo to temat ważny i w dalszym ciągu aktualny. Między producentami zabezpieczeń a przestępcami trwa prawdziwy wyścig zbrojeń. Dlatego warto korzystać z najnowszych rozwiązań od sprawdzonych producentów, którzy dobrze wiedzą, jak odpowiedzieć na cyberzagrożenia. A takim właśnie rozwiązaniem jest Netgear Armor.

Usługa Netgear Armor, zapewnia pełne bezpieczeństwo domowej lub biurowej sieci. Bazuje ona na kilku płaszczyznach zabezpieczeń, dzięki czemu jest świetną zaporą przez ewentualnymi atakami cyberprzestępców.

W pierwszej kolejności system chroni przed atakami pochodzącymi z Internetu. Podejrzane strony czy spamerskie e-maile, bardzo często próbują zaatakować użytkowników i „przemycić” w coraz to bardziej wymyślne sposoby ransomware, złośliwe oprogramowanie czy botnety. Netgear Armor blokuje wszystkie tego typu ataki. Ponadto aktywnie odcina witryny i aplikacje internetowe mogące stanowić zagrożenie dla użytkowników w sieci . Dodatkowo błyskawicznie wysyła ostrzeżenie, jeśli któryś z użytkowników sieci odwiedza stronę, na której mogą nastąpić próby wyłudzenia, zainfekowania lub kradzieży danych.

Innym sposobem na chronienie użytkowników sieci są testy  podatności. Coraz więcej urządzeń gospodarstwa domowego ma dostęp do sieci. Kamery czy elementy tzw. Inteligentnego domu są często celem cyberprzestępców ponieważ nie posiadają możliwości instalacji zapory czy tez antywirusa. Netgear Armor regularnie, z minimalnym wpływem na system, skanuje wszystkie urządzenia szukając słabych punktów takich jak, otwarte porty, sprawdza siłę haseł, wersje oprogramowania. Dzięki temu Twoje bezpieczeństwo jest wciąż testowane.

To co wyróżnia Netgear Armor to możliwość zabezpieczenia i monitorowania nieograniczonej liczby urządzeń. Dodatkowo to rozwiązanie chroni Twoje sprzęty nawet jeśli nie są one akurat w zasięgu sieci. Dzieje się to za sprawą połączenia usługi Armor z wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem Bitdefender które można zainstalować na komputerach w ramach licencji. Sprawia to, że Nergear Armor jest kompleksowym rozwiązaniem dla ciebie i twojego domu. Natychmiastowe powiadomienia związane z wykrytymi zagrożeniami będą wysyłane na Twoje urządzenie niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Jeżeli chcesz chronić się przed cyberzagrożeniami, odwiedź system InterLink, wybierz Nergear Armor i bądź bezpieczny!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.