ALSO „Złotym Partnerem” Xiaomi!

W ALSO wierzymy, że sukces naszego partnera biznesowego, to również nasz sukces. Firmy z którymi współpracujemy bardzo cenią to podejścieRenomowany producent smartfonów i elektroniki użytkowej – Xiaomi – wyróżnił nas właśnie statuetką „Gold Award Distribution Partner”. Nagroda ta stanowi dowód uznania dla naszych działań związanych z rozwojem tej marki w Polsce.  

Od swojego oficjalnego debiutu w Polsce przed trzema laty, Xiaomi szturmem podbija serca użytkowników w naszym kraju. W międzyczasie z firmy znanej jedynie przysłowiowej garstce użytkowników, stała się  dla polskich klientów jednym z najważniejszych producentów smartfonów. Coraz bardziej popularne są u nas także pozostałe produkty z ekosystemu Xiaomi, jak autonomiczne odkurzacze, elektroniczne hulajnogi, inteligentne opaski czy oczyszczacze powietrza. Swój udział w tym sukcesie ma Grupa ALSO, która jest obecnie jednym z najważniejszych dystrybutorów Xiaomi w tej części Europy.

Doceniając nasze zaangażowanie w rozwój marki i udzielane jej wsparcie biznesowe i marketingowe, Xiaomi wyróżniło ALSO Polska statuetką „Gold Award Distribution Partner”. Nagroda została nam przyznana podczas spotkania 2019 Xiaomi Global Partner Conference. Jego motywem przewodnim było w tym roku hasło – „Winning Together”. „Wspólne Wygrywanie” jest jednym z podstawowych celów naszej działalności jako dostawcy technologii i dystrybutora sprzętu IT i elektroniki użytkowej. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę, że rozwój naszych partnerów biznesowych, ich sukcesy i wzrosty przekładają się na realne korzyści również dla nas.

Wyróżnienie od tak ważnego partnera jak Xiaomi jest dla nas najlepszym dowodem, że droga, którą obraliśmy, strategia, którą wyznaczyliśmy i cele, do których realizacji dążymy, są optymalne. Właśnie dlatego firmy wybierające Grupę ALSO mogą być spokojne o własny biznes i jego rozwój. Czuwamy nad nimi jako sprawdzony i wiarygodny partner.

Dobre zdjecie nagroda Xiaomi

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.