ALSO Bonus Club – zyskuj dzięki zakupom!

W ALSO Polska doceniamy naszych klientów. Z myślą o nich uruchomiliśmy więc unikalny program lojalnościowy – ALSO Bonus Club. Dołączając do niego, i robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, klienci ALSO mogą dodatkowo zyskać. Za każdy zakupiony, objęty promocją produkt, otrzymują Punkty Bonus, które mogą następnie wymienić na atrakcyjne prezenty w ALSO GiftShopie.

Program realizowany będzie w kilku odsłonach. W kolejnych edycjach premiowane będą inne sprzęty. Jego celem jest nagrodzenie naszych lojalnych klientów. W ten sposób chcemy odwdzięczyć się im za zaufanie, którym darzą ALSO. Zgromadzone punkty przechodzą do następnych edycji, dzięki czemu można odkładać je na nagrody o wyższej wartości.

Produkty, których zakup jest w danym momencie nagradzany punktami, są w widoczny sposób wyróżnione w systemie. Ich kupno poskutkuje naliczeniem Punktów Bonus na koncie kupującego. Pierwsza edycja, która już trwa, dotyczy wybranych modeli notebooków, drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych.

Uczestnikami programu mogą być firmy SMB, będące klientami ALSO. Aby zapoznać się z pełnym regulaminem programu kliknij TUTAJ. Atrakcyjne nagrody czekają na Ciebie.

PL E-mail banner 1 - 600x300 05RB

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.