Zimno czy ciepło? – czyli domowa stacja pogody

Znajomość panującej temperatury przed wyjściem z domu to rytuał wielu z nas. Oczywiście można zrobić to za pomocą licznych aplikacji czy telewizyjnej prognozy pogody. Trzeba jednak otwarcie przyznać, że takie informacje często są nieprecyzyjne, a czasem nawet kompletnie nietrafione, dlatego warto postawić na domową stację pogodową.

Świetnym rozwiązaniem jest znajdująca się w naszej ofercie nowoczesna stacja pogody Titanum TWS103 z bezprzewodowym czujnikiem zewnętrznym. Zasięg czujnika wynosi aż 30 metrów, dzięki czemu nie trzeba montować go na elewacji budynku. Dba się w ten sposób o estetykę domu oraz ma się pewność, że nagrzane od słońca czy centralnego ogrzewania ściany, nie wpłyną na wynik pomiarów. Zewnętrzny czujnik ma świetny zakres mierzonych temperatur, od -40 do 60 stopni Celsjusza. Częstotliwość transmisji danych to aż 433 Mhz.

Stacja posiada również duży, czytelny wyświetlacz, który śmiało można traktować jako domowy zegar. Oprócz aktualnej godziny, wyświetla także datę, dzień tygodnia, temperaturę zewnętrzną oraz wewnętrzną. Temperatura wewnętrzna jest mierzona przez samą stację i jej mierzalny zakres wynosi od 0 do 50 stopni Celsjusza. Urządzenie posiada także wbudowany budzik. Aby móc cieszyć się całym zestawem wystarczą zaledwie cztery baterie AAA.

Kup stację pogody już dziś i zawsze bądź na bieżąco z panującą temperaturą!

stacja pogodowa

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.