Zapraszamy na spotkanie „Connecting to Digital China”

Chiński rynek technologiczny jest często nazywany jednym z najbardziej fascynujących na świecie. Jego ogromny potencjał przyciąga uwagę coraz większej liczby polskich firm. Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy z partnerami z Państwa Środka? Odpowiedź poznasz na organizowanym przez Alibaba, we współpracy z ABC Data, spotkaniu „Connecting to Digital China”.

Już 8 maja 2019 roku w Warszawie zaproszeni eksperci opowiedzą o możliwościach i sekretach chińskiego rynku, a także szansach, które dla polskich firm otwierają dostępne rozwiązania chmurowe Alibaba Cloud. Na uczestników czekają ciekawostki dotyczące największego na świecie festiwalu zakupów, podczas którego konsumenci wydają miliardy dolarów. Nie zabraknie też praktycznych informacji dotyczących współpracy z chińskimi firmami oraz wskazówek na temat rozwijania biznesu na rynku Państwa Środka za pomocą chmury Alibaba Cloud, która jest dostępna w ABC Data Cloud.

Na zakończenie znajdzie się czas na część networkingową, w której obecni specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące gości pytania.

Chcesz rozwijać biznes i osiągnąć sukces we współpracy z firmami z Chin? Nie możesz więc nie zjawić się na „Connecting to Digital China” 8 maja w Warszawie. Zarezerwuj sobie miejsce już dziś – ich liczba jest ograniczona!

Zdobądź punkty w programie partnerskim!

Jesteś zarejestrowanym partnerem ABC Data Cloud i bierzesz udział w programie Move2Cloud? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Za udział w spotkaniu „Connecting to Digital China” zdobędziesz dodatkowe 300 punktów! Kolejne 100 punktów trafi z kolei na Twoje konto, jeśli udostępnisz post z tą informacją na LinkedIn!

Więcej o programie partnerskim Move2Cloud przeczytasz tutaj.

Connect to Digital China

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.