Xiaomi Mi Band 3 już dostępny w Polsce

Mi Band 3 jest już dostępny w internetowym sklepie Mi-home.pl oraz autoryzowanym salonie Mi Store w Warszawie. Urządzenie znakomicie sprawdza się w roli towarzysza osób aktywnych fizycznie i wszystkich tych pragnących zmotywować się do prowadzenia zdrowszego trybu życia.

Produkt Xiaomi oferuje ponad trzydzieści funkcji. Wśród nich są m.in. czujnik tętna, monitor snu, alarm wibracyjny i lokalizator smartfona. Urządzenie potrafi również informować o wiadomościach, połączeniach przychodzących i wydarzeniach z kalendarza, przypominać o konieczności aktywności fizycznej czy wyświetlać dane treningowe oraz informacje o pogodzie.

Nowy gadżet Xiaomi jest wodoodporny (5 ATM) – można w nim pływać i brać prysznic. Jest przy tym bardzo lekki (20 gramów), a bateria wystarczy na 20 dni pracy. Szczegółowe dane zgromadzone przez opaskę można przeglądać w aplikacji Mi Fit.

Cena Xiaomi Mi Band 3 to 149 zł. Standardowo urządzenie dostępne jest w zestawie z opaską w kolorze czarnym, dodatkowo można zakupić opaskę niebieską oraz czerwoną.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.