Xiaomi marką roku w plebiscycie Tech Awards 2018

12 grudnia 2018 roku, podczas uroczystej gali w Warszawie, wręczono nagrody w organizowanym przez Grupę Onet-RAS Polska plebiscycie Tech Awards. Laureatem w prestiżowej kategorii „Marki roku” została Xiaomi.

Xiaomi Tech Awards 2018W ramach plebiscytu pasjonaci nowych technologii i eksperci z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierali najlepsze produkty i usługi 2018 roku. W sumie na stu czterdziestu czterech wytypowanych kandydatów, którzy zostali podzieleni na dwanaście kategorii, oddano kilkaset tysięcy głosów.

W kategorii marka roku, w której zagłosowało ponad 28 500 osób, zwyciężyła Xiaomi, pozostawiając w pokonanym polu wielu znamienitych konkurentów. Chiński producent jest ceniony na rynku za mądrze rozwijany  ekosystem produktów i wysoką jakość smartfonów udostępnianych klientom w atrakcyjnych cenach. Xiaomi jest dostępny w Polsce od drugiej połowy 2016 roku. Sprzedaż pierwszych smartfonów giganta ruszyła 22 września.

Wyróżnienie to ma szczególny wymiar dla ABC Data, pierwszego oficjalnego dystrybutora Xiaomi nie tylko w Polsce, ale też w Unii Europejskiej. Nagroda potwierdza, że wysiłek włożony w rozwój marki i popularyzację produktów z logo Mi przyniósł efekty. Warto podkreślić, że to nie pierwszy tytuł w przyznany Xiaomi w prestiżowym plebiscycie. W 2016 roku, po zaledwie kilku miesiącach współpracy pomiędzy Xiaomi i ABC Data, głosujący uznali jeden z nowych wówczas modeli, Xiaomi Mi Mixa, zwycięzcą w kategorii „Innowacje i startupy technologiczne”.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.