Wrzuć wyższy bieg z Acronis i ABC Data

Dostępne w ofercie ABC Data rozwiązania Acronis zapewniają skuteczną ochronę danych, tak użytkownikom indywidualnym, jak i firmom. Stawiając na współpracę z nami, wrzucasz wyższy bieg, dosłownie i w przenośni. Bądź szybki, jak bolid Formuły 1 i skuteczny w odpowiadaniu na potrzeby swoich klientów.

W dobie coraz śmielej poczynających sobie cyberprzestępców, bezpieczeństwo danych, najważniejszego zasobu każdej firmy, ma kluczowe znaczenie. W odpowiedzi na potrzeby organizacji z całego świata, Acronis zaprojektował szereg rozwiązań, które pozwalają efektywnie chronić dane w środowiskach fizycznych, wirtualnych, mobilnych i działających w chmurze.

Dostępne produkty obejmują rozwiązania do:

– tworzenia kopii zapasowych

– przywracania danych po awarii

– bezpiecznego dostępu do danych

W ABC Data znajdziesz wszystko, co niezbędne dla użytkownika indywidualnego, firmy z sektora MŚP czy dużej organizacji.

Co zyskujesz?

Acronis to partner technologiczny zespołu Formuły 1 ROKiT Williams Racing, który wspiera stajnię najnowszymi rozwiązaniami do ochrony danych i tworzenia kopii zapasowych. Blisko zaangażowany w działanie ekipy, obecnie zabezpiecza swoimi rozwiązaniami już ponad 700 terabajtów danych, więcej niż 1000 skrzynek pocztowych i ponad 650 stacji roboczych.

Zdobyta w ten sposób wiedza i doświadczenia są przekazywane partnerom biznesowym, którzy mogą brać udział w webinarach, szkoleniach stacjonarnych i wyjazdach. Już dzisiaj możemy zaprosić na kolejne. 17 maja 2019 roku odbędzie się bezpłatne szkolenie online, przybliżające rozwiązania Acronis Backup w wersjach Standard i Advanced. Z kolei 28 maja 2019 w Warszawie firmy Acronis i Microsoft przedstawią najlepsze praktyki i rozwiązania wpływające na poprawę cyberbezpieczeństwa firmy. Zapisy już otwarte!

Webinar Acronis

Wrzuć wyższy bieg z Acronis i ABC Data!

Współpracując z ABC Data i Acronisem, możesz oferować swoim klientom wszechstronne rozwiązania ochrony danych, nieustannie poszerzać wiedzę i zwiększać swoje możliwości sprzedażowe. Masz także szansę być bliżej świata nowych technologii.

Pod koniec kwietnia nasi partnerzy wyjechali, na zaproszenie Acronisa, do Azerbejdżanu, by z bliska obejrzeć zmagania kierowców Formuły 1 podczas czwartej rundy tegorocznego sezonu. Wizyta w Baku pozwoliła im nie tylko śledzić rywalizację najszybszych kierowców świata, ale również porozmawiać z zawodnikami Williamsa, Robertem Kubicą i George’em Russelem, a także podejrzeć pracę inżynierów oraz mechaników zespołu.

Chcesz z nami zrealizować kolejny projekt? Interesują cię rozwiązania Acronis? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.