Wielozadaniowy. Monitor Samsung CJ791

Zakrzywiony 34-calowy monitor na stanowisku pracy nie jest żadną ekstrawagancją i niepotrzebnym wydatkiem dla firm. Wystarczy chwila, by dostrzec niepodważalne atuty takiego modelu, jak Samsung CJ791.

Nie zamierzamy nikogo przekonywać, że nowoczesny monitor, wyświetlający obraz w rozdzielczości 3440×1440 pikseli, o wysokim kontraście i wynoszącej 100Hz częstotliwości odświeżania, jest niezbędny do pracy na arkuszach kalkulacyjnych i dokumentach tekstowych. Wiemy jednak, że coraz więcej osób, w ramach swoich obowiązków zawodowych, tworzy efektowne prezentacje, a także kreuje i modyfikuje pliki graficzne czy wideo.

W poszukiwaniu wygody i efektywności

Na coraz większej liczbie biurek w organizacjach stoją po dwa monitory. Nie bez przyczyny – chcemy być efektywniejsi i dysponować większą przestrzenią roboczą, by w tym samym momencie mieć podgląd skrzynki pocztowej i wszystkich otwartych arkuszy oraz programów.

Samsung CJ791 pomaga w efektywnej pracy. Zwiększa jej płynność. Przede wszystkim w tym celu producent wyposażył urządzenie w funkcje PBP i PIP, dzięki którym możliwe jest „dzielenie” ekranu i wyświetlanie treści z różnych źródeł. W zależności od potrzeb, opisywany model może „udawać” dwa monitory lub pokazywać treść z drugiego źródła na dowolnie umiejscowionych 25% powierzchni.

Idealna krzywizna ekranu

A skoro już przy wyświetlaniu treści jesteśmy – 34-calowy zakrzywiony ekran z matrycą VA bardzo dokładnie odwzorowuje kolory, ma głęboką czerń i biel, a dzięki AMD FreeSync ogranicza występowanie efektu rwania i zacinania multimedialnych treści. Projektanci starali się też zadbać o wzrok osób, które spędzają długie godziny przy komputerze, więc krzywizna ekranu odpowiada tej ludzkiego oka, co zmniejsza uczucie zmęczenia u użytkownika.

Bez plątaniny kabli, ale z Thunderboltem

Nowoczesne biura nie toną dzisiaj w plątaninie kabli i żadna organizacja nie zaakceptuje rozwiązań, które mogłyby ten atrakcyjny dla oka porządek zaburzyć. Dlatego Samsung CJ791 został wyposażony w pomagający ukrywać kable tylny panel.

Dodatkowo monitor posiada wszystkie niezbędne porty, by w żaden sposób nie ograniczać użytkownika. Obok wejść USB, HDMI czy DisplayPort, obecne są także dwa porty Thunderbolt 3, dzięki którym możliwe jest przesyłanie wideo i audio z prędkością do 40 Gigabitów na sekundę przy jednoczesnym ładowaniu podłączonych urządzeń.

Wielozadaniowy monitor Samsung

34-calowy Samsung CJ791 to funkcjonalny monitor, który wpisuje się w obecne potrzeby pracowników. Jest przystosowany do wielozadaniowej pracy w biurze, ale równie dobrze sprawdza się w domu, chociażby w pokoju gamingowym. To wybór dla grafika, montażysty, gamera i każdego użytkownika, któremu zależy na wysokiej jakości obrazu oraz wygodzie pracy.

Szukasz monitora do biura? Sprawdź naszą ofertę w systemie Interlink.

Monitor Samsung

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.