Tylko u nas – zobacz skaner 3D Pixelio w akcji!

W naszej bogatej ofercie produktowej wkrótce znajdzie się wielofunkcyjny skaner 3D Pixelio. Będziemy wyłącznym dystrybutorem tego urządzenia w Polsce i krajach regionu CEE. Tylko u nas już teraz zobaczycie, jak działa i co potrafi ten rewelacyjny skaner wyprodukowany przez polską firmę Smart3D. Zapraszamy do obejrzenia pokazu!

Pixelio to jedyne w swoim rodzaju urządzenie zdolne przekształcić nowoczesny smartfon w skaner 3D lub kamerę 360°. W ubiegłym roku odniosło ogromny sukces na największej platformie crowdfundingowej świata – Kickstarterze. Producent nie ma wątpliwości, że Pixelio może się przydać w pracy fotografów, filmografów, użytkowników drukarek 3D, muzealników, archeologów, inżynierów, grafików, blogerów czy specjalistów e-commerce. Urządzenie może służyć do skanowania niewielkich obiektów, wykonania wysokiej jakości panoramy, timelapse’a, filmu lub zdjęć 360°.

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak prosty w obsłudze i użyteczny jest nowoczesny skaner Pixelio, zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego jego możliwości.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.