Sposób na sprytne sprzątanie – automatyczny odkurzacz Xiaomi

Do oficjalnej polskiej dystrybucji trafił właśnie robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum. To inteligentny odkurzacz, który potrafi skutecznie zadbać o czystość w domach i mieszkaniach.

Robot Xiaomi został wyposażony w dwanaście czujników, dzięki którym poznaje przestrzeń wokół siebie, mapuje pomieszczenia i dba o to, by dokładnie odkurzyć całą powierzchnię oraz skutecznie omijać przeszkody. Dane dostarczone przez sensory są przetwarzane przez trzy procesory (w tym czterordzeniowy ARM Cortex) i na tej podstawie urządzenie ustala optymalną trasę przejazdu.

Producent zastosował w odkurzaczu silnik bezszczotkowy NIDEC, który pracuje cicho i zapewnia wysoką moc ssania, wytwarzając podciśnienie 1800 Pa. Główna szczotka automatycznie dostosowuje swoją wysokość do podłoża, radząc sobie z nierównymi powierzchniami. Boczne szczotki dostosowują z kolei prędkość rotacji do poziomu zabrudzenia podłogi.

Mi Robot Vacuum może pracować w trzech trybach: standardowym, cichym i aktywnym. Bateria o pojemności 5200 mAh pozwala odkurzaczowi na 2,5 godziny nieprzerwanej pracy. Ładowanie odbywa się w stacji dokującej. Do sterowania urządzeniem służy aplikacja Mi Home, która umożliwia zdalne włączanie odkurzacza, nawet będąc poza domem, a także definiowanie harmonogramu sprzątania i obserwowanie postępów prac na mapie lokalu.

Xiaomi Mi Robot Vacuum jest już dostępny na Mi-home.pl i w autoryzowanym salonie Mi Store w centrum handlowym Arkadia. Więcej informacji: www.facebook.com/mistore.warszawa

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.