Słuchawki LAMAX Muse1 – niezakłócona przyjemność słuchania

Rosnące wymagania konsumentów napędzają rozwój słuchawek bezprzewodowych. Producenci inwestują w nowatorskie technologie i oferują rozwiązania, które mają zapewnić użytkownikowi najwyższy komfort słuchania. W ten trend wpisuje się dostępny w ABC Data model Lamax Muse1.

Słuchawki Muse1 zostały zaprojektowane tak, by łączyć elegancję i trwałość. Są nie tylko odporne na uszkodzenia i przyciągające oko, ale też wygodne. Średnica każdego głośnika wynosi 40mm, więc zakrywają one całe uszy. Zastosowana wyściółka całkowicie odcina użytkownika od dźwięków z zewnątrz, pozwalając mu skupić się wyłącznie na ulubionych nagraniach. A te są odtwarzane w znakomitej jakości, co zapewniają technologie:

– Super Sound, dzięki której góry i środki pasma są przejrzyste i zbalansowane

– SuperBass, dbający o odpowiednie wyważenie basów.

W urządzeniu wykorzystano technologię Bluetooth 4.1 z dodatkowymi kodekami, czego efektem jest szybki transfer danych, bez denerwujących zakłóceń. Słuchawki połączone w ten sposób ze źródłem dźwięku mogą pracować na jednym ładowaniu do dwudziestu dwóch godzin. Z kolei w trybie czuwania wytrzymują, na zamontowanej baterii o pojemności 520 mAh, nawet 350 godzin. Zasięg ich pracy to dziesięć metrów, a czas potrzebny do pełnego naładowania zaledwie trzy godziny.

Lamax zadbał, by Muse1 posiadało wszystkie niezbędne dzisiaj udogodnienia, których szukają konsumenci. W zestawie znajduje się więc praktyczne etui i 3,5mm kabel jack audio. Same słuchawki wyposażono z kolei w dobrej klasy mikrofon, pozwalający prowadzać rozmowy telefoniczne. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna – jednym przyciskiem można wznowić lub zatrzymać odtwarzanie, a także odebrać połączenia przychodzące.

Lamax Muse1 to słuchawki bezprzewodowe, które pozwalają wygodnie cieszyć się ulubionymi piosenkami lub zatopić w opowieściach z audiobooka czy aktualnie oglądanego filmu lub serialu. Dzięki praktycznym rozwiązaniom i zastosowanym technologiom, stanowią produkt przyciągający uwagę konsumentów. Warto już dzisiaj umieścić go w swojej ofercie.

Kliknij i zamów słuchawki bezprzewodowe Lamax Muse1 w systemie Interlink!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.