Rynek 2017 – oczekiwania dystrybutorów i producentów technologicznych

Co czeka rynek dystrybucji w 2017 roku? Dystrybutorzy i producenci technologiczni przedstawiają najważniejsze oczekiwania dotyczące kanałów dystrybucji w kolejnych dwunastu miesiącach.

Opublikowany przez Global Technology Distribution Council (GTDC) raport „Insights Into 2017” powstał w oparciu o ponad siedemdziesiąt ankiet wypełnionych przez dyrektorów firm dystrybucyjnych z całego świata, a także ponad dwadzieścia wywiadów z czołowymi dystrybutorami i współpracującymi z nimi producentami. Przedstawia on najważniejsze technologie i kategorie związane z partnerstwami biznesowymi/technologicznymi wraz z opiniami członków GTDC.innowacje

Swoje oczekiwania odnośnie takich gałęzi rynku, jak bezpieczeństwo, Mobility, Internet Rzeczy, profesjonalne rozwiązania audio/wideo, chmura czy centra danych/Big Data/hiperkonwergencja prezentują w raporcie reprezentanci czołowych firm. W znakomitym gronie, obok przedstawicieli Microsoftu, Samsunga, Lenovo, Symanteca czy HP, występuje także Prezes Zarządu ABC Data Ilona Weiss.

Pełny raport GTDC „Insights Into 2017” jest dostępny na stronie GTDC Research Center. Przygotowaliśmy również nasze opracowanie raportu, wskazując najważniejsze trendy w branży IT w 2017 roku. Zachęcamy do lektury naszego ebooka oraz pięciu eksperckich komentarzy!

Branża IT w 2017 roku

Ekspert o… cloud computingu w 2017 roku

Ekspert o… digital signage w 2017 roku

Ekspert o… internecie rzeczy w 2017 roku

Ekspert o… centrach danych w 2017 roku

Ekspert o… security w 2017 roku

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.