Pyszna kawa z funkcjonalnego ekspresu

Jak inaczej moglibyśmy uczcić Międzynarodowy Dzień Kawy, jak nie poprzez przedstawienie urządzenia, w którym pyszny napój z ziaren kawowca można szybko i łatwo przygotować? Ekspres do kawy Bosch TES50129RW do doskonały wybór dla osób, które chcą zadbać o smak i aromat kawy.

Cenimy uniwersalność opisywanych urządzeń, dlatego już na początku musimy zwrócić uwagę, że dysponujący 1600W mocy model pozwala stosować nie tylko kawę ziarnistą, ale też mieloną. Samo przygotowanie jest szybkie i wygodne. Użytkownik może zdecydować się na jedną z trzech temperatur i czterech mocy kawy, by cieszyć się swoim ulubionym smakiem. Do jego dyspozycji oddano też opcję ustalenia parametrów mielenia, które mają zostać zastosowane. TES50129RW wyposażono w wysokiej jakości młynek, wykonany z elementów ceramicznych, który mieli ziarna precyzyjnie i cicho.Bosch TES50129RW

W urządzeniu zaimplementowano szereg rozwiązań, które ucieszą każdego fana kawy. Funkcja automatycznego spieniania mleka bezpośrednio w filiżance – MilkMagic to nie lada gratka dla osób zaczynających dzień od cappuccino czy latte macchiato. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by ulepszony spieniacz ubił mleczną piankę o perfekcyjnej konsystencji. Producent zastosował również technologię SensoFlow System, która pozwala ekspresowi szybciej przygotować kawę po uruchomienia urządzenia. Wszystko za sprawą rozwiązania dbającego o odpowiednią temperaturę kawy. Osobnej wzmianki wymaga też technika zaparzania z systemem AromaPro Concept, w ramach której woda jest poddawana wirowaniu wewnątrz TES50129RW, wchłaniając przy tym więcej smaku i aromatu.

Produkt marki Bosch jest przy tym niezwykle wygodny w obsłudze. Użytkownik może decydować o rodzaju i mocy kawy za pomocą dwóch obrotowych pokręteł. Obsługę ułatwiają też podświetlane wskaźniki LED, m.in. informujące o pustym zbiorniku na kawę i braku wody w 1,7-litrowym pojemniku. Ekspres został zaprojektowany według wysokich standardów, by wydajnie służyć użytkownikowi przez wiele lat. Dlatego też producent wyposażył go w automatyczną funkcję czyszczenia po przyrządzeniu każdego kubka kawy – SinglePortion Cleaning – oraz Calc’nClean, funkcję, w ramach której działają programy czyszczenia i odkamieniania urządzenia.

Inwestycja w funkcjonalny i wydajny ekspres szybko zaczyna się opłacać. Wystarczy pierwsze uruchomienie, pierwsza filiżanka przygotowanej doskonałej kawy, by zachwycić się możliwościami takiego urządzenia, jak Bosch TES50129RW.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink oraz kontaktu z Opiekunem handlowym, by dowiedzieć się więcej o ofercie ekspresów do kawy w ABC Data.Kawa

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.