Przed Distree EMEA: Konferencja i nagrody

W dniach 21-24 lutego w Grimaldi Forum w Monako odbędzie się kolejna Konferencja Distree EMEA. To jedno z największych i najbardziej znaczących wydarzeń sektorów ICT i CE, które integruje środowisko producentów, dystrybutorów i sprzedawców IT.

Tradycyjnie już w trakcie trzech dni konferencji delegaci z ponad pięćdziesięciu państw będą mogli wziąć udział w wielu spotkaniach, prezentacjach i warsztatach, nawiązując biznesowe relacje i wymieniając się doświadczeniami. W wydarzeniu w Grimaldi Forum ma uczestniczyć ponad tysiąc sprzedawców, dystrybutorów i e-tailerów.

emeachannellogoKonferencję poprzedzi głosowanie na najlepszych dystrybutorów roku w poszczególnych regionach. Nagrody EMEA Channel Academy zostaną przyznane już po raz dziewiąty w trakcie uroczystej gali. Na liście nominowanych, w gronie dystrybutorów konkurujących o wyróżnienia w Europie Środkowo-Wschodniej, kolejny raz jest ABC Data. Do tej pory już sześciokrotnie wybieraliście nas Dystrybutorem roku w krajach CEE. Wierzymy, że z Waszą pomocą zdobędziemy ten prestiżowy tytuł po raz siódmy w historii.

Działający w danym regionie vendorzy, retailerzy, resellerzy i e-tailerzy mogą głosować na najlepszych ich zdaniem dystrybutorów, oceniając m.in. działania podejmowane przez nich w minionym roku. Zachęcamy do udziału w plebiscycie i wskazywania swoich faworytów. Głosować można w tym miejscu  do 5 lutego 2017 roku.

Do strony z ankietą przenosi także poniższa grafika, a także zamieszczony na niej QR kod.red_01

W najbliższych tygodniach na łamach ABC Data News znajdziecie kolejne materiały poświęcone nadchodzącej wielkimi krokami konferencji Distree EMEA.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.