Program Partnerski Move2Cloud – korzystaj podwójnie!

Sprzedajesz usługi chmurowe? Teraz możesz odzyskać nawet pięć procent wartości swoich zakupów. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie partnerskim Move2Cloud!

Platforma ABC Data Cloud od czerwca 2017 roku oferuje usługi chmurowe czołowych polskich oraz globalnych dostawców. Nasi partnerzy znajdują w jednym miejscu sprawdzone rozwiązania w modelu IaaS, PaaS lub SaaS, które mogą oferować swoim klientom jako wybraną usługę lub specjalnie dobrany pod ich oczekiwania pakiet. Od kwietnia 2019 roku aktywne korzystanie z platformy jest jeszcze bardziej opłacalne!

Move2cloud – skorzystaj podwójnie z nowym programem lojalnościowym ABC Data Cloud!

Wystartował program dedykowany naszym partnerom, którzy są zainteresowani świadczeniem nowoczesnych usług w chmurze. Od teraz zakupy na platformie i udział w wydarzeniach organizowanych przez naszych ekspertów są premiowane punktami, które następnie mogą być wymienione na przedpłaconą kartę VISA. Uczestnictwo w oznaczonych specjalnym logiem webinarach, szkoleniach, ankietach, to teraz nie tylko szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, ale także punktów!

Możesz odzyskać nawet 5 procent wartości zakupów! A jeśli zarejestrujesz się już teraz, za twoje pierwsze zakupy pomnożymy punkty X2!

Szczegółowe informacje o programie Move2Cloud dostępne są w tym miejscu.

Nie zwlekaj, zarejestruj się i zacznij zbierać punkty już dzisiaj!

Move2Cloud - program partnerski ABC Data Cloud

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.