Porozmawiajmy o chmurze – roadshow Alibaba Cloud

Już 7 listopada zapraszamy na wyjątkowe spotkania organizowane wspólnie przez ABC Data i Alibaba Cloud. Porozmawiaj z branżowymi ekspertami w Warszawie i dowiedz się, jak Alibaba Cloud, wnosząc na polski rynek wiedzę i doświadczenie z pogranicza biznesu i technologii, może pomóc Ci rozwijać biznes.

Stawiamy na wiedzę praktyczną, która przynosi realne korzyści w biznesie. Dlatego w agendzie obu spotkań zaplanowaliśmy prezentacje i prelekcje, które pomogą zaproszonym gościom zwiększać konkurencyjność i skorzystać z boomu na usługi w chmurze. Na miejscu szczegółowo zaprezentowane zostaną dostępne na platformie ABC Data Cloud rozwiązania Alibaba Cloud, dzięki którym firmy mogą łatwo zwiększać efektywność procesów IT. Eksperci pokażą poszczególne rozwiązania dla biznesu, ale też podzielą się wskazówkami, jak efektywnie sprzedawać rozwiązania cloudowe.

W trakcie części networkingowej nie zabraknie okazji na wymianę doświadczeń i rozmowy o polskiej branży IT oraz potencjale cloud computingu. Gośćmi specjalnymi spotkania w Warszawie będą Toni Cheng, Dyrektor Generalny Alibaba Cloud w regionach DACH i CEE, oraz Andrzej Kuźniak, wiceprezes ABC Data S.A.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do rejestracji.

Kliknij i zgłoś chęć udziału już dzisiaj!

Pełna agenda spotkań dostępna jest w tym miejscu.

Ali2

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.