Peru i Dominikana czekają na ciebie – wygraj wyjazd w konkursie!

Już w drugiej połowie maja laureaci konkursu Microsoft i ABC Data wybiorą się w niezwykłą wyprawę, podczas której będą odkrywać tajemnice Peru i relaksować się na rajskich plażach Dominikany. Chcesz znaleźć się w tym gronie? Weź udział w konkursie!

Trzecie co do wielkości państwo Ameryki Południowej ma wielowiekową historię, którą z pewnością warto poznać. Niesamowity dorobek cywilizacji indiańskich, które zamieszkiwały te rejony, a także pozostałości po rządach konkwistadorów z Hiszpanii, nadają podróżom do Peru wyjątkowego charakteru. Dwunastu zwycięzców konkursu przekona się o tym osobiście, odwiedzając ruiny miast Inków.

A po zwiedzaniu zapierających dech w piersiach zabytków Peru, przyjdzie czas na relaks na rajskich plażach Dominikany. Nie bez przyczyny są one każdego roku celem turystycznym milionów odwiedzających, którzy szukają miejsca do wypoczynku, ale i zabawy.

Zobaczyć architektoniczne cuda Peru i wypocząć na gorącej plaży, wsłuchując się w rytmiczny ruch fal Morza Karaibskiego. Brzmi znakomicie, prawda? Dwunastu laureatów konkursu Microsoft i ABC Data przeżyje to już w drugiej połowie maja. Chcesz się tam znaleźć? Weź udział w konkursie dla naszych klientów!

Szczegółowe informacje znajdziesz w systemie Interlink.

Wygraj wyjazd do Peru!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.