Pamięci RAM dla graczy i overclockerów – Patriot Viper Steel DDR4

RAM-u w kompie nigdy za dużo – takie zdanie można często przeczytać na forach dyskusyjnych, na których gracze wymieniają się opiniami. Trudno się z tym nie zgodzić. Odpowiedni zapas pamięci wpływa na komfort gry w najnowszych produkcjach, ale też ułatwia pracę na wielu aplikacjach jednocześnie i przydaje się chociażby osobom zajmującym się obróbką wideo.

16GB pamięci RAM – czy warto?

Wielu konsumentów zastanawia się, czy inwestować w dodatkowe kości i modernizować komputer w tym aspekcie. Jak najbardziej tak. Wystarczy rzut oka na rekomendowane wymagania najnowszych dostępnych na rynku programów i gier. Popularne aplikacje do montażu wideo potrzebują 16GB RAM, by pozwolić na wygodną pracę na treściach w rozdzielczości High Definition. Podobnie jest w przypadku gier. 16GB RAM to zalecana wartość przy takich tytułach z minionych lat, jak GTA V, Fallout 4, Battlefield 5, Cities Skylines czy ARK: Survival Evolved.

Nie można też zapomnieć, że większa ilość dostępnej pamięci RAM pozwala efektywnie zwiększać wydajność komputera z systemem Windows. Mowa o pliku wymiany, który służy jako dodatkowa pamięć RAM w formie danych na dysku twardym. Jeśli użytkownik posiada odpowiedni zapas pamięci, może z tego zrezygnować. To rozwiązanie przydaje się zwłaszcza osobom, które mierzą się z problemem ograniczonej ilości dostępnego miejsca na dysku lub korzystają z dysku SSD i chcą zadbać o jego żywotność.Patriot Memory Viper Steel DDR4

Pamięć RAM dla gracza i overclockera

Patriot Memory dostarcza wysokiej jakości urządzenia na rynek od prawie trzydziestu lat. Nowa seria produktów Viper Steel została stworzona z myślą o graczach i overclockerach, którzy szukają niezawodnych i sprawdzonych rozwiązań. Producent zrezygnował z opcjonalnych, często zbędnych dodatków, jak podświetlenie LED, by zaoferować zainteresowanym zakupem pamięci o dużej wydajności w atrakcyjnych cenach.

Stworzone z wysokiej jakości komponentów kości wyróżnia kilka cech:

– nowa osłona termiczna z podrasowanego aluminium zapewnia lepszą ochronę urządzenia

– zgodność z najnowszymi platformami Intela i AMD, zapewniająca potrzebną kompatybilność

– ulepszona komunikacja z dyskiem w trakcie rozgrywki, wpływająca na wydajność

– wsparcie dla XMP 2.0

– system optymalizujący oraz stabilizujący bufor pamięci, które są używane przy operacjach na dużych plikach

W ofercie ABC Data dostępne są kości Patriot Memory Viper Steel DDR4 8GB 3000Mhz, a także wersje 16GB KIT o maksymalnym taktowaniu 3866MHz, 4000Mhz, 4133Mhz i nawet 4400Mhz.

Grasz w najnowsze tytuły? Pracujesz na obciążających system aplikacjach? Patriot Memory DDR4 Viper Steel to wybór dla ciebie.

Pamięci RAM dla graczy znajdziesz w tym miejscu.

Patriot Memory Viper Steel DDR4

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.