Niezmiennie najlepsi – piąty z rzędu tytuł dla ABC Data na gali Dell Partner Awards 2019

Doskonała współpraca, niespotykane zaangażowanie i znakomita skuteczność w sprzedaży – to cechuje najlepszych biznesowych partnerów Dell EMC, którzy otrzymują wyróżnienia na gali Dell Partner Awards 2019. Z tym większą dumą odebraliśmy na tegorocznym spotkaniu, już po raz piąty z rzędu, nagrodę w kategorii „Client Solutions Distributor of the Year”.

15 kwietnia 2019 roku odbyła się kolejna edycja gali Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019, na której spotykają się najważniejsi partnerzy Dell EMC w kraju.

Współpraca z partnerami w Polsce ma dla nas szczególne znaczenie, dlatego już po raz kolejny organizujemy galę Dell EMC Partner Awards. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że w naszym kanale partnerskim znajdują się najlepsze polskie firmy, dzięki którym docieramy do coraz szerszego grona klientów w Polsce. To właśnie dzięki tym partnerom możemy coraz skuteczniej pomagać firmom w ich cyfrowej transformacji oraz utrzymywać czołową pozycję w rankingach najpopularniejszych dostawców rozwiązań biznesowych i konsumenckich – powiedział Dariusz Piotrowski, Dyrektor Generalny Dell Technologies Poland.

To ważne wydarzenie w branży IT zwieńczyło tradycyjnie rozdanie nagród dla organizacji, które w minionych dwunastu miesiącach wykazały się największym zaangażowaniem, wysoką jakością współpracy oraz największymi kompetencjami w sprzedaży produktów i rozwiązań Dell EMC. Wśród nagrodzonych ponownie znalazła się ABC Data. Po raz piąty z rzędu otrzymaliśmy statuetkę w kategorii „Client Solutions Distributor of the Year”. W imieniu spółki nagrodę odebrała Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

Podczas gali wyróżnienie w kategorii “Personal Achievement Award” otrzymał także nasz Senior Product Manager, Bogdan Wiśniewski. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Dell EMC za te cenne nagrody i obiecujemy, że nie ustaniemy w wysiłkach, by nadal poszerzać swoje kompetencje i pomagać w dalszym rozwoju kanału sprzedaży w Polsce i w całym regionie CEE.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.