Nagrywasz w 4K? Karty Kingston Canvas React są dla ciebie

Na kartach SD nie powinno się oszczędzać. Szczególnie niewskazane jest to dla podróżników czy pasjonatów sportów ekstremalnych, którzy starają się uwieczniać swoje eskapady na filmach w rozdzielczości 4K czy dynamicznych seriach zdjęć. Takiemu wyzwaniu podołać mogą tylko najwyższej klasy karty o standardzie U3, jak Kingston Canvas React.

Gdy twoja karta SD za tobą nie nadąża

Przestarzała karta o niskiej klasie prędkości potrafi skutecznie powstrzymać twórcze zapędy użytkownika i ograniczyć możliwości posiadanych przez niego aparatów, kamer czy urządzeń mobilnych. Potwierdza to praktyka i przypadki rozczarowanych konsumentów, którzy zostali zmuszeni do rejestrowania wideo w niższej jakości. Tylko tak bowiem mogli poradzić sobie z problemem uszkodzonych lub poucinanych nagrań oraz irytującym, długim czasem buforowania.

Dlatego tak ważne jest zwracanie uwagi na prędkość zapisu. Różnice w przypadku dostępnych na rynku modeli są ogromne, bo oscylują w granicach od 2Mb/s w przypadku modeli klasy 2 do 80Mb/s w przypadku kart Class 10 UHS-I U3. Tylko te ostatnie sprawdzą się w praktyce przy nagrywaniu wideo w 4K.

Karta SD do nowoczesnej lustrzanki cyfrowej, aparatu bezlusterkowego i flagowego smartfona

Jeśli celujemy w nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K i planujemy robić zdjęcia seryjne, oddające dynamikę sceny, musimy wybrać kartę z górnej półki. Kingston od lat wyznacza trendy w tym zakresie i wraz z modelami Canvas React odpowiada na oczekiwania użytkowników. Dostępne w sprzedaży karty o rozmiarach od 32GB do 512GB są przystosowane do filmów 4K i zdjęć seryjnych, umożliwiając odczyt danych z prędkością 100 MB/s, a zapis z szybkością 80 MB/s.

Producent zadbał przy tym, by Canvas React nigdy nie zawiodło w terenie i przetrwało nawet najcięższe podróże. Karty posiadają certyfikat IPX7 dotyczący zabezpieczenia przed ciągłym zanurzeniem w wodzie w czasie do 30 minut na głębokości do 1 metra. Są odporne na temperatury od -25°C do 85°C, a także zabezpieczone przed promieniowaniem rentgenowskim zgodnie z wytycznymi normy ISO7816-1.

Bezpieczne dane i najpiękniejsze zdjęcia

Filmy w 4K, zdjęcia seryjne i fotografie o dużej rozdzielczości to najlepszy sposób na zapisywanie wspomnień. Dzisiaj utrwalanie w taki sposób ważnych wydarzeń i pięknych widoków umożliwiają dziesiątki dostępnych urządzeń. By nie ograniczać ich możliwości i nie psuć sobie planów, warto wyposażyć je w najlepsze karty SD, odporne na uszkodzenia i odpowiednio szybkie. Takie są właśnie Kingston Canvas React. Dostępne w ofercie ABC Data.

Szukasz szybkiej karty SD? Znajdziesz je w Interlinku.

Kingston Canvas React

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.