Z myślą o bezpieczeństwie dzieci – Xblitz Kids Watch GPS-Find Me

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego wielu rodziców i opiekunów inwestuje w urządzenia, które pomagają chronić najmłodszych. Warto ich uwadze polecić smartwatcha dla dzieci Xblitz Kids Watch GPS-Find Me, wyposażonego w aktywną ochronę rodzicielską.

Dzięki interaktywnemu smartwatchowi dla dzieci Xblitz Kids Watch GPS–Find Me rodzic jest w stanie sprawdzić miejsce pobytu swojej pociechy w dowolnym miejscu i czasie. Urządzenie posiada wbudowany system, który na bieżąco przekazuje lokalizację dziecka na wskazany numer telefonu. Tym samym ułatwia monitoring, na przykład podczas przemieszczania się małego ucznia do szkoły i w drodze powrotnej do domu.

Źródło: https://xblitz.pl/produkt/xblitz-kids-watch-gps-find/

Źródło: https://xblitz.pl/produkt/xblitz-kids-watch-gps-find/

Xblitz Kids Watch wyposażono w slot na kartę microSIM. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają traktować zegarek jako mini-telefon pracujący w paśmie GSM, umożliwiający wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Opiekun może również przesyłać wiadomości tekstowe w formie czatu. Komunikacja możliwa jest tylko w zakresie numerów wprowadzonych do książki adresowej (do dziesięciu zaufanych numerów).

Opisywany model współpracuje ze specjalną aplikacją mobilną, która umożliwia również wyznaczenie strefy bezpieczeństwa. W przypadku opuszczenia takiego obszaru przez dziecko, opiekun otrzymuje o tym natychmiastową informację. Może również bez problemu wykonać połączenie głosowe do dziecka, odpowiadając na wywołany alarm „SOS”. Xblitz Kids Watch GPS-Find Me posiada ponadto dotykowy ekran, czat, rejestr aktywności, krokomierz, alarmy i standardowe funkcje pomiaru czasu.

Kluczowe funkcjonalności:

– ekran dotykowy do pełnej obsługi funkcji zegarka

– krokomierz, monitor snu i licznik pokonanych metrów

– funkcja SOS – wywołanie połączenia alarmowego do rodzica

– rodzicielskie GPS – śledzenie aktualnej lokalizacji zegarka na mapie

– powiadomienia – przesyłanie automatycznych wiadomości SMS o niskim poziomie baterii

– klasa wodoodporności IP67

Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych Xblitz Kids Watch to znakomity wybór dla rodziców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo dziecka. Warto już dzisiaj wprowadzić opisywanego smartwatcha do swojego portfolio.

Kliknij i zamów Xblitz Kids Watch w systemie Interlink!

Xblitz Kids Watch GPS-Find Me

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.