Majowe przeboje w ofercie ABC Data: Grille elektryczne

Wraz z początkiem maja rozpoczyna się sezon grillowy, a także czas weekendowych wypadów poza miasto. To tradycyjnie dobry moment, by zaktualizować swoją ofertę o najczęściej poszukiwane przez konsumentów produkty, jak grille i lodówki turystyczne. W pierwszym odcinku minicyklu przedstawiamy najciekawsze grille elektryczne dostępne w ofercie ABC Data.

Jak grillować w 2019

Tradycyjne grille węglowe niezmiennie mają wierne grono fanów, ale rośnie liczba konsumentów, którzy w pogoni za zdrowiem i wygodą wolą postawić na grilla elektrycznego. Producenci kuszą funkcjonalnościami tych urządzeń, które już na pierwszy rzut oka wyróżniają się łatwością obsługi, czystością i szerokimi zastosowaniami. W przypadku grilla elektrycznego nie jest bowiem wymagana sprzyjająca pogoda na zewnątrz – równie dobrze sprawdza się on w domu. Takie urządzenie otwiera też dodatkowe możliwości dla kulinarnych mistrzów, którzy mogą, obok karkówki i kiełbasy, przygotować też tortille czy placki ziemniaczane.

W portfolio ABC Data warto zwrócić uwagę na:

Grill Russell Hobbs 19800-56

Otwarty grill stołowy o mocy 1500W i powierzchni 50 cm x 26 cm. Łatwy w czyszczeniu, pozwalający precyzyjnie dobrać temperaturę do potrzeb, wyróżnia się dodatkowo odczepianym kablem. Tym samym urządzenie można łatwo przenieść na stół i wygodniej podać przygotowane potrawy.

Grill George Foreman 22460-56

Wielofunkcyjne urządzenie, które może być stosowane z podstawą lub bez, a tym samym służyć do grillowania w domu lub na zewnątrz. Wyposażone w dużą pokrywę z odpornym na ciepło uchwytem, nieprzywierająca powłokę oraz efektywnie odprowadzające nadmiar tłuszczu kanaliki, zapewnia użytkownikowi potrzebny komfort podczas przygotowywania posiłków.

Grill Tefal GC712834

Innowacyjny grill o mocy 2000W, który dzięki technologii „Automatic Sensor Cooking” wykrywa liczbę produktów umieszczonych na powierzchni oraz ich grubość. Następnie automatycznie dostosowuje temperaturę i czas grillowania, bazując na sześciu programach. Dodatkowy tryb ręczny przydaje się z kolei podczas przygotowywania owoców i warzyw.

Grill Sencor SBG 5000BK

Wyróżniające się ciekawym designem urządzenie o mocy 2000W, w którym producent umieścił płyty grillowe o wymiarach 30 cm x 25 cm. Grill może pracować w trzech pozycjach, zamkniętej, otwartej 90° i otwartej 180°. Wyposażony w minutnik i automatyczną regulację temperatury, pozwala łatwo przyrządzić różne rodzaje produktów w ulubiony sposób.

Grill Zelmer ZGE1000X (GE1000)

Model o niewielkiej masie, 3,9 kilograma, mocy 1650W i sporych możliwościach. Grill posiada regulowany termostat i nieprzywierające, dwustronne płyty o powierzchniach karbowanej i płaskiej. Wysuwana tacka ociekowa, zdejmowana pokrywa ze szkła hartowanego i możliwość mycia części w zmywarce ułatwia utrzymanie tego urządzenia w czystości.

Nowy grill na początek sezonu

W najbliższych tygodniach bez wątpienia zaobserwujemy wzmożone zainteresowanie konsumentów grillami. Warto odpowiedzieć na ich potrzeby i przygotować odpowiednio szerokie portfolio, w którym znajdą się także wszechstronne grille elektryczne, z których można korzystać nie tylko latem. Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink i kontaktu z opiekunem handlowym, by poznać więcej szczegółów o naszej ofercie i dostępnych promocjach.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.