Majowe przeboje w ofercie ABC Data: Lodówki turystyczne

Weekend majowy jest jedną z pierwszych okazji w roku, by skorzystać z ładnej pogody i wyjechać gdzieś z rodziną lub znajomymi. To symboliczne otwarcie sezonu turystycznego warto potraktować jako dobry moment na aktualizację kierowanej do klientów oferty. Wśród produktów, które warto wprowadzić, są bez wątpienia lodówki turystyczne.

Lodówka turystyczna – obowiązkowy gadżet

Wczoraj zaprezentowaliśmy warte uwagi grille elektryczne, które wielu osobom uprzyjemnią spotkania z bliskimi i znajomymi. Dzisiaj opowiemy trochę więcej o równie przydatnych urządzeniach, lodówkach turystycznych, w których możemy wygodnie i bezpiecznie przewozić napoje czy przekąski. Dzięki niewielkim rozmiarom, łatwo zabrać je na plażę czy piknik poza miasto, ciesząc się świeżymi i schłodzonymi produktami.

Które lodówki turystyczne mogą być hitem sprzedażowym w 2019 roku? Wybraliśmy najciekawsze modele dostępne w ofercie ABC Data.

Sencor SCM 4700BL

Wielofunkcyjna lodówka turystyczna o pojemności 7 litrów, która potrafi chłodzić produkty do 20 stopni Celsjusza poniżej temperatury otoczenia. Dodatkowym atutem jest opcja ogrzewania do 65 stopni Celsjusza oraz utrzymywania ciepła podgrzanych produktów. Model 4700 BL waży mniej niż 2,5 kilograma, a dzięki praktycznemu pasowi na ramię z elementem przeciwpoślizgowym jest wygodny w transporcie. Lodówka może być zasilana zarówno z gniazdka zapalniczki samochodowej 12V, jak i tradycyjnego gniazda sieciowego 230V.

Sencor SCM 3125

Model podróżny, zasilany z gniazdka zapalniczki samochodowej 12V (zasilanie 230V opcjonalne), o pojemności 24 litrów i wydajności chłodzenia do 16 stopni Celsjusza poniżej temperatury otoczenia. Urządzenie wyróżniają trzy praktyczne kieszenie wewnętrzne, zdejmowane wieko i wysokiej jakości izolacja. Moc lodówki to 47 W, a jej waga to 4,3 kilograma.

Teesa TSA5001

Lodówka w estetycznej obudowie, o pojemności 32 litrów, którą można zasilać zarówno prądem z sieci 230V, jak i z gniazda zapalniczki samochodowej. Urządzenie sprawdza się przy schładzaniu umieszczonych w środku produktów do temperatury nawet dziesięciu stopni Celsjusza, ale potrafi również w razie potrzeby podgrzać je do 65 stopni Celsjusza. Producent zastosował do izolacji piankę poliuretanową, a jako typ chłodzenia system peltiera. Przekłada się to na znaczne ograniczenie środków szkodliwych dla środowiska naturalnego, w tym brak freonu.

Ravanson CS-24S Super

Wykonane z trwałego tworzywa sztucznego urządzenie o pojemności 24 litrów, które może być zasilane prądem 12V i 230V. Wyposażone w funkcje chłodzenia – do 13 stopni Celsjusza poniżej temperatury otoczenia, a także ogrzewania – do 60 stopni Celsjusza. Model waży 5 kilogramów i w zależności od źródła zasilania działa z mocą 50-60 W (chłodzenie) i 42-48W (grzanie).

Wybierz najlepszą lodówkę turystyczną

Lodówki turystyczne szybko zyskują uznanie konsumentów, którzy doceniają ich niepodważalne atuty i wielofunkcyjność. Urądzenia cieszące się uznaniem klientów i dobrą renomą na rynku znajdziesz w ABC Data. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i kontaktu z opiekunem handlowym, by właściwie przygotować swoją ofertę na sezon letni.Lodówki turystyczne

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.