Z korzyścią dla zdrowa – dyfuzory zapachowe Sunvalley

Odpowiednio dobrane olejki eteryczne poprawiają samopoczucie i uspokajają, a w niektórych przypadkach mogą także wpływać na zdrowie i pomagać w walce organizmu z infekcjami. W dobie coraz większej popularności aromaterapii, warto zainteresować swoich klientów takimi urządzeniami, jak dyfuzory aromatów Sunvalley Anjou i TaoTronics.

Pozytywne właściwości olejków eterycznych

Lista pozytywnych właściwości i zastosowań naturalnych olejków eterycznych, a więc pozyskiwanych na drodze destylacji wyciągów z owoców, kwiatów, liści czy żywicy, jest długa.

  • Naturalny olejek lawendowy łagodzi napięcia i podrażnienia skóry.
  • Wyciąg ze słodkiej pomarańczy zmniejsza uczucie niepokoju i stresu, sprawdzając się w miejscach pracy, w których często bywa nerwowo.
  • Olejek eukaliptusowy działa z kolei antywirusowo i antygrzybiczo, pomagając m.in. oczyszczać zatoki.
  • Wyciąg z trawy cytrynowej najlepiej nadaje się w miejscach, w których chcemy poprawić jakość powietrza i odświeżyć przestrzeń.
  • Olejek kadzidłowy jest najlepszym wyborem w sezonie chorobowym, kiedy tak często dokucza nam kaszel.

Powyższa lista zawiera tylko mały wycinek propozycji, z których mogą skorzystać osoby zainteresowane aromaterapią.

Wygodny w obsłudze i nowoczesny dyfuzor zapachowy

Wielu konsumentów poznało atuty naturalnych olejków eterycznych podczas aromaterapii lub miało z nimi do czynienia w hotelach czy placówkach usługowych. Obecnie nic już nie stoi na przeszkodzie, by stosować je także w domu lub biurze.

Nowoczesne dyfuzory firmy Sunvalley, Anjou i TaoTronics, są proste w obsłudze i niemal nie wymagają uwagi użytkownika. Wykorzystują technologię ultradźwiękową i pracując bardzo cicho, skutecznie rozpylają wybraną mieszankę olejków. Niezależnie od modelu, wszystkie są wyposażone w opcję automatycznego zatrzymania po wykryciu małej ilości wody lub po ustalonym czasie pracy.

Dyfuzory dostępne są w kilku wersjach, różniących się wzornictwem, by łatwiej można było je dopasować do wystroju danego pomieszczenia. W każdym z modeli producent umieścił diodę LED, która generuje światło w kilku trybach i umożliwia budowanie odpowiedniej atmosfery do relaksu czy pracy umysłowej.

Dyfuzory zapachowe

Prezent? Nie tylko!

Dyfuzory zapachowe były do tej pory ciekawym upominkiem na prezent dla bliskiej osoby, ale obecnie stanowią już częsty wybór do domów i biur, w których dba się o zdrowie i samopoczucie. Aromaterapia znana jest od wieków i nie bez przyczyny znajduje uznanie w oczach coraz większej liczby konsumentów. Dzisiaj, by skorzystać z mocy zapachów, nie trzeba już wyjeżdżać na weekend do spa. Wystarczy inwestycja w dyfuzor zapachowy, która przyniesie błyskawiczne korzyści.

Szeroką gamę dyfuzorów zapachowych firmy Sunvalley oraz zestawów olejków eterycznych znajdziesz w systemie Interlink. Kliknij i zobacz, jak niewiele potrzeba, by odmienić dom lub biuro!

Dyfuzory i olejki Anjou

Dyfuzory i olejki TaoTronics

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.