Kibicuj Kubicy podczas GP Azerbejdżanu – wygraj wyjazd w konkursie ABC Data!

Już w drugiej połowie kwietnia piętnastu laureatów konkursu ABC Data wybierze się do Azerbejdżanu, by obejrzeć czwartą rundę tegorocznego sezonu zmagań Formuły 1. Chcesz znaleźć się w tym gronie i dopingować Roberta Kubicę na torze? Weź udział w konkursie!

Dwudziestu najszybszych kierowców świata rozpoczęło walkę o mistrzowski tytuł w połowie marca w Australii. Półtora miesiąca później zawitają do Azerbejdżanu, by ścigać się o punkty na miejskim torze w Baku. Rywalizacji z trybun przyglądać się będzie piętnastu laureatów naszego konkursu.

Wygraj wyjazd na GP Azerbejdżanu!

Co zrobić, żeby do nich dołączyć? Wystarczy wygrać w jednej z konkursowych kategorii, odnotowując największe wartościowo lub wzrostowo zakupy towarów marki Dell w ABC Data.

W ubiegłym roku GP Azerbejdżanu obfitowało w emocje i niecodzienne zdarzenia. Jeszcze przeze wiele lat fani dyscypliny będą wspominać zderzenie dwóch bolidów Red Bull Racing, które wyeliminowało obu kierowców z dalszej rywalizacji, czy ogromny pech Valtteriego Bottasa z Mercedesa, któremu niemal pewne zwycięstwo odebrała przebita opona. W tym roku w Baku powinno być równie ciekawie.

Chcesz się tam znaleźć i zobaczyć, jak za kierownicą Williamsa radzi sobie Robert Kubica? Weź udział w konkursie. Szczegółowe informacje znajdziesz w tym miejscu.

Konkurs jest dedykowany klientom posiadającym konto w systemie Interlink. Szczegółowy regulamin jest dostępny w tym miejscu.

Konkurs Formuła 1

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.