IT Check: Lamax Sounder SO-1

Głośniki bezprzewodowe szybko zdobyły popularność i przyciągnęły uwagę konsumentów. Dzisiaj traktuje się je często jako niezbędnego towarzysza podróży, obowiązkowy gadżet w domu czy ciekawy pomysł na prezent. W drugim odcinku autorskiego programu IT Check sprawdziliśmy, jak sprawdza się i czym wyróżnia na tle konkurentów Lamax Sounder SO-1.

Nowoczesny głośnik bluetooth musi spełniać kilka warunków, by mieć szanse na skuteczną walkę o uwagę klienta. Konsumenci zwracają już uwagę nie tylko na wysoką jakość dźwięku, ale też na wytrzymałą baterię, design, a także odporną na uszkodzenia i spełniającą określone normy konstrukcję. Ta ostatnia jest niezbędna, by urządzenie spełniało swoją rolę podczas wypraw i wakacyjnych wyjazdów.

Testując Lamax Sounder SO-1, chcieliśmy sprawdzić jego praktyczność w każdych warunkach. Ocenić przydatność z perspektywy domownika, który szuka dobrego sprzętu do mieszkania, jak i podróżnika, który chciałbym mieć zawsze przy sobie wysokiej jakości głośnik. Jak wypadł w naszym teście Sounder SO-1? Które funkcjonalności wyróżniają go, a które sprawiają, że może być symbolem nowej generacji urządzeń? Odpowiadamy w materiale wideo. Zachęcamy do obejrzenia.

Kliknij i sprawdź głośnik Lamax Sounder SO-1 w ofercie ABC Data! 

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.