IT Check: gimbal Feiyutech G5 i kamera Lamax X10

Mówi się, że wystarczy jeden wakacyjnych wyjazd, by docenić zalety gimbala. To najlepszy i jednocześnie najprostszy sposób, by poprawić jakość wykonywanych nagrań. W kolejnym odcinku programu „IT Check”, postanowiliśmy sprawdzić, co oferuje użytkownikowi i jak wypada w praktyce jeden z częściej polecanych modeli – Feiyutech G5.

Ten trzyosiowy, kompatybilny z szeroką gamą dostępnych na rynku kamer gimbal ręczny został zaprojektowany tak, by radzić sobie w każdych warunkach. Celem producenta było stworzenie urządzenia, które spełni swoje zadanie nawet w rękach amatora sportów ekstremalnych, pozwalając intuicyjnie nagrywać podróże czy popisy sportowe. Właśnie dlatego model wyposażono w wydajny akumulator, trzy tryby pracy i odporność na zachlapania czy kontakt z wodą.

Test możliwości gimbala Feiyutech G5 dał nam okazję, by poznać również kamerę Lamax X10. To urządzenie umożliwiające nagrywanie nawet w jakości 4K i 30 klatkach na sekundę, umieszczone w wodoszczelnej obudowie i przystosowane do działania w ekstremalnych sytuacjach. Producent wyposażył model X10 w szereg funkcji, które przydają się podczas tworzenia niezapomnianych klipów. Dzięki modułowi łączności Wi-Fi, stabilizacji obrazu EIS i wysokiej jakości mikrofonowi kamera nie tylko sprawdza się przy uwiecznianiu wspomnień, ale również w żaden sposób nie ogranicza możliwości użytkownika.

Prezentację poszczególnych funkcjonalności gimbala i kamery prezentujemy w kolejnym odcinku programu „IT Check”. Zachęcamy do obejrzenia.

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.