Hub Unitek Y-3178 skutecznie obniża koszty energii

Wygodne ładowanie nawet pięciu urządzeń w tym samym momencie i jednocześnie obniżanie kosztów energii elektrycznej. To wszystko oferuje dostępny w ofercie ABC Data hub USB Unitek Y-3178.

Za mało gniazdek?

Smartfony, tablety, notebooki, smartwatche, smartbandy, kamerki, latarki, odtwarzacze, zapalniczki, lampki rowerowe, gamepady, powerbanki, drony – lista urządzeń wymagających regularnego ładowania, które pojawiają się w domach i biurach, jest bardzo długa i nieustannie rośnie. Im jest ich więcej, tym często trudniej znaleźć wolne gniazdka i zapamiętać o naładowaniu wszystkich przed kolejnym dniem.

W takiej sytuacji niezwykle pomocny okazuje się hub USB, który pozwala na jednoczesne ładowanie nawet kilku urządzeń. W przypadku modelu Y-3178 do dyspozycji użytkowników oddane są cztery porty USB 3.0 oraz wejście 5V-2A, przydatne, gdy posiadamy w domu tablet. Przy każdym z portów znajdują się diody LED, które informują o stanie zasilania i pozwalają tym samym w odpowiednim momencie odłączyć ładowany sprzęt lub całkowicie wyłączyć urządzenie. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by hub przestał pobierać prąd z gniazdka. W ten sposób użytkownik zyskuje dodatkowe oszczędności i nie ponosi kosztów związanych z trybem czuwania. A ten potrafi być „cichym złodziejem”, jak pokazują badania.

Unitek Y-3178

Tryb czuwania – cichy złodziej

Ile kosztuje stałe podłączenie do sieci i pozostawienie posiadanych urządzeń w trybie czuwania? Na początku 2018 roku Michał Dobroczyński, autor bloga oszczedzanienaetacie.pl, sprawdził to w jednej ze swoich publikacji. Na podstawie dokonanych pomiarów wyliczył, że obecny w wielu domach zestaw urządzeń, pozostawiony w trybie czuwania, może złożyć się na roczny koszt w wysokości ponad 110 złotych. Mowa tu o takich sprzętach, jak telewizor, notebook, dekoder telewizyjny, modem, konsola, głośniki, drukarka czy czajnik elektryczny.

Hub Unitek Y-3178 – postaw na wygodę i oszczędzaj na energii

Elegancko wykończony, cieszący oczy designem, hub firmy Unitek to urządzenie, które znajdzie zastosowanie w każdym domu i biurze. Sprawdzi się tam, gdzie regularnie pojawia się potrzeba naładowania baterii posiadanych sprzętów. Bez walki o wolne gniazdka i urządzeń porozkładanych w każdym pomieszczeniu. Szybko i ekonomicznie. Warto już dzisiaj zainwestować w egzemplarze dla siebie oraz zaproponować je swoim klientom.

Zacznij oszczędzać – wybierz hub Unitek Y-3178!

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.