Filamenty Devil Design w ABC Data

Druk 3D coraz bardziej zyskuje na popularności. Stworzenie w tej technologii wysokiej jakości wydruku wymaga jednak zastosowania nie tylko dobrej drukarki, ale i odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie je bez trudu, jesteśmy przecież Najlepszym Dystrybutorem Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów 2015. Bogate portfolio Grupy ABC Data wzbogaciło się właśnie o filamenty marki Devil Design.

Devil Design to jeden z najbardziej znanych polskich producentów filamentów przeznaczonych do drukarek 3D. Od początku istnienia firma postawiła na jakość oferowanego asortymentu. Takie podejście docenili klienci z całej Europy, co przełożyło się na szybki rozwój sieci sprzedaży w regionie. Nawiązanie współpracy z naszą Grupą – liderem dystrybucji IT i elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – to kolejny krok na drodze ekspansji Devil Design.

Nasza firma stawia na szybki rozwój oferty oraz zwiększanie mocy produkcyjnej, a co za tym idzie również rozwój sieci sprzedaży – tłumaczy Marek Ryszka, CEO Devil Design. – Decyzję o podjęciu przez Devil Design współpracy z ABC Data traktujemy jako naturalny krok, dający nam ogromne możliwości rozwoju naszej działalności.

filamenty_devildesign_1 filamenty_devildesign_2 filamenty_devildesign_3

Nowość w naszej ofercie stanowi pełna gama filamentów Devil Design: ABS, ABS+, HIPS, PET-G, TPU (filament gumopodobny) oraz PLA. Najpopularniejsze materiały – PET-G, ABS+ i PLA – dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Jako nasz reseller możesz także zaopatrzyć się w specjalne „startpacki” zawierające 6 małych szpulek filamentów w najpopularniejszych kolorach. Devil Design to pierwsza na polskim rynku firma, która wprowadziła do produkcji i sprzedaży takie zestawy. Są one przeznaczone dla początkujących użytkowników oraz osób i firm, które niewielkim kosztem chcą rozszerzyć swoją kolekcję materiałów o nowe kolory.

Filamenty Devil Design stanowią cenne uzupełnienie wciąż rozbudowywanej oferty ABC Data – wyjaśnia Adam Suchenek, Kierownik Grupy KAM w ABC Data. – Produkty tej marki słyną z dobrej jakości, którą potwierdziliśmy podczas wewnętrznych testów poprzedzających ich wprowadzenie do naszego portfolio. Zależy nam na tym, aby znajdowały się w nim wyłącznie rozwiązania 3D wysokiej klasy, a nowe filamenty spełniają ten warunek – dodaje.

Wysoka jakość produktów Devil Design sprawia, że z powodzeniem korzystają z nich nie tylko hobbyści, lecz także firmy i przedsiębiorstwa produkcyjne. Klienci naszej Grupy mogą zaopatrzyć się w nie już teraz, m.in. poprzez platformę InterLink. Są na niej dostępne również inne produkty dedykowane drukowi 3D, w tym nowości, które w ostatnim czasie dołączyły do naszego bogatego portfolio – jak skanery 3D Pixelio.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.