Era transformacji – przybliżamy nowości naszym Partnerom!

W połowie września wraz z Microsoftem i Dellem zaprosiliśmy naszych Partnerów do Zamku Ryn na Mazurach na szczególny event. W ramach „Ery transformacji. Nowe wyzwania, nowy biznes” mogli oni zapoznać się z szykowanymi przez czołowych producentów rynku IT nowościami na nadchodzące miesiące.

Szczególny charakter zorganizowanej gali był związany przede wszystkim z faktem, że w jej trakcie odbyła się prapremiera nowego produktu Microsoftu, a więc Office 2019. Nasi Partnerzy, jako pierwsi w Polsce, mogli poznać nowości i unikalne funkcjonalności nowej edycji popularnego pakietu biurowego, a także dowiedzieć się, jak sprzedawać Office 2019 klientom zainteresowanym cyfrową transformacją. Na obecnych gości czekały też niemniej interesujące prezentacje ekspertów z firmy Dell. Przedstawiciele firmy opowiedzieli o rozwiązaniach Dell jako odpowiedzi na transformację środowiska pracy, przybliżyli zmiany w portfolio stacji roboczych Precision, a także zaprezentowali nowe monitory z serii P. Obecni na miejscu Resellerzy jako pierwsi poznali więc produkty i usługi, które mogą stanowić istotny element ery transformacji i wpływać na kształt biznesu.

Uroczystą galę uświetniły występy artystyczne i pokazy. Zachęcamy do obejrzenia galerii, a także uczestnictwa w kolejnych tego typu eventach. W ABC Data staramy się być zawsze blisko nowych technologii i skutecznie wspierać rozwój biznesu naszych Partnerów. Warto z nami być.

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.