Biurko Arozzi dla fana Star Treka!

Uniwersum Star Trek jest z nami już od ponad pięćdziesięciu lat i należy do jednej z najbardziej dochodowych franczyz w historii. Potężne grono fanów tworzą zarówno osoby, które śledziły pierwsze odcinki serialu w latach 60. XX wieku, jak i nowi miłośnicy kosmicznej epopei, przyciągnięci chociażby rebootem z XXI wieku. Każdego z tych konsumentów może zainteresować biurko Arozzi Arena Leggero w specjalnej edycji Star Trek.

Dostępne w ofercie ABC Data biurko w edycji Star Trek wyróżniają doskonale znane fanom uniwersum motywy graficzne. Niepodrabialne logo, sporych rozmiarów symbol Gwiezdnej Floty i piękna grafika symbolizująca przygody we wszech świecie głównych bohaterów. A wszystko to na wysokiej jakości wodoodpornej macie, która pokrywa cały blat.

Arozzi Arena Leggero Star Trek

Źródło: https://arozzi.se

Brak miejsca na biurko? Jest Arena Leggero

Arozzi Arena Leggero to optymalne rozwiązanie dla osób, które nie mają w mieszkaniu wystarczającej przestrzeni, by postawić pełnowymiarowe biurko. Blat o wymiarach 72cm x 114cm zapewnia wystarczającą przestrzeń, by umieścić na nim nie tylko komputer, monitor i liczne peryferia, ale trzymać także przedmioty potrzebne w nauce czy rozmaite gadżety. Mebel zbudowany jest z  odpornej na uszkodzenia płyty MDF, a także metalowych nóg. Cała konstrukcja jest więc wytrzymała i może służyć użytkownikowi przez wiele lat.

Estetyczne stanowisko gracza

Powierzchnię biurka Arena Leggero pokrywa wymienna mata z mikrofibry, która sprawdza się jako podkładka pod mysz. Zastosowana antypoślizgowa guma utrzymuje ją w bezruchu nawet podczas intensywnego użytkowania. Dodatkowo mata jest wodoodporna, więc łatwo doczyścić wszystkie zabrudzenia, chociażby piorąc ją w niskiej temperaturze.

Dzięki ukrytej pod spodem blatu kieszeni z siatki, a także wyciętym otworom właściciel biurka może również efektywnie zadbać o estetykę swojego stanowiska pracy lub rozrywki. Ukrycie wszystkich normalnie plączących się na widoku kabli nie stanowi najmniejszego problemu.

Biurko Star Trek

Źródło: https://arozzi.se

Wymarzony gadżet fana Star Treka

Biurko Arozzi Arena Leggero to produkt dedykowany fanom uniwersum Star Trek, który jednak nie tylko wizualiami jest w stanie podbić ich serca. Wytrzymała i zaprojektowana z pomysłem konstrukcja sprawia, że biurko stanowi optymalny wybór do mniejszych pomieszczeń. Jego atuty z pewnością docenią gamerzy, rodzice, ale także streamerzy. Warto już dzisiaj mieć je w swojej ofercie.

Klienci ABC Data znajdą również w portfolio inne wersje kolorystyczne biurka, czarną i białą.

Ten świetny pomysł na prezent dla fana Star Treka znajdziesz w Interlinku!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.