ABC Data wygrywa Złotego Bella po raz czwarty z rzędu!

Jesteśmy bezkonkurencyjni w obszarze mobile! Już po raz czwarty z rzędu zostaliśmy wybrani „Dystrybutorem roku” w plebiscycie „Mobility Trends”. Wyróżnienia otrzymały najlepsze firmy branży nowych technologii.

20 lutego w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się uroczysta gala wieńcząca już dziewiątą edycję plebiscytu, który stanowi podsumowanie minionego roku w branży nowych technologii. Najlepsi producenci, operatorzy i dystrybutorzy minionych dwunastu miesięcy otrzymali Złote Belle, nagrody na cześć wynalazcy telefonu, Alexandra Grahama Bella. Wyróżnienia w dziewiętnastu kategoriach przyznali konsumenci, głosując na urządzenia, usługi i firmy wyróżniające się jakością i innowacyjnością. W sześciu kategoriach zamkniętych laureatów wybrała z kolei starannie wyselekcjonowana kapituła konkursowa.

ABC Data już po raz czwarty z rzędu znalazła się w gronie nagrodzonych Złotym Bellem w kategorii „Dystrybutor roku”. Jury dostrzegło nasze wyjątkowe zasługi dla rozwoju technologii mobilnych w Polsce i regionie CEE, gdzie nieustannie staramy się wyznaczać trendy i wspomagać rozwój branży.

Obszar mobile ma kluczowe znaczenie dla ABC Data. Jesteśmy najlepszym dystrybutorem Apple w Polsce, a także pierwszym i czołowym dystrybutorem produktów Xiaomi w regionie. Nasze portfolio niedawno poszerzyły smartfony innego giganta z Chin, Oppo. Mocno wspieramy rozwój branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – komentuje Andrzej Kuźniak, wiceprezes zarządu ABC Data, który na gali „Mobility Trends” odebrał nagrodę w imieniu spółki. Od lat wyznaczamy trendy i zamierzamy to robić jeszcze długo. Dziękujemy za okazywane nam zaufanie i symbolizujące je prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Bell – dodaje.

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.