ABC Data poszerza ofertę skanerów 3D o EinScan-S firmy Shining3D

Od ponad dwóch lat systematycznie rozwijamy ofertę sprzętu dedykowanego technologii druku 3D. Do naszego szerokiego portfolio wprowadziliśmy właśnie profesjonalne skanery 3D EinScan-S firmy Shining3D.

EinScan-S charakteryzuje się bardzo intuicyjnym oprogramowaniem, które automatyzuje większość procesów związanych ze skanowaniem 3D. Prosta obsługa i niewielkie rozmiary sprawiają, że stanowi on doskonały wybór dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla sektora edukacyjnego, m.in. uczelni wyższych o profilu technicznym. Model wyróżnia również bardzo przystępna cena.

W zestawie ze skanerem znajdują się również mobilny statyw, automatyczny stolik obrotowy oraz płyta do auto-kalibracji sprzętu. Oprogramowanie dostarczane wraz z modelem EinScan-S automatycznie łączy pojedyncze skany, dzięki czemu użytkownicy nie muszą już naklejać znaczników pozycjonujących, jak ma to miejsce w wielu innych urządzeniach tego typu. Wykonywane skany 3D charakteryzują się dużą dokładnością wynoszącą <0.1 mm oraz wysoką rozdzielczością, a wszelkie ewentualne szumy są na nich automatycznie usuwane. Dzięki temu uzyskany obraz nie wymaga dalszej obróbki. Ze sprzętu można korzystać w trybie automatycznym, przy użyciu stolika obrotowego, lub swobodnym, gdzie sprzęt ustawiany jest ręcznie w różnych pozycjach.

EinScan-S to produkt chińskiej firmy słynącej z produkcji profesjonalnych skanerów 3D do kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej. Urządzenie jest już dostępne dla Klientów ABC Data w systemie InterLink.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.