ABC Data poleca prezenty na Dzień Matki: Dla zdrowia

W trzecim odcinku mini-cyklu, w którym przedstawiamy popularne pomysły na prezent dla Mamy, wybraliśmy z oferty ABC Data produkty pomagające zadbać o zdrowie. Każde z czterech opisanych niżej urządzeń może przyciągnąć uwagę konsumentów, więc już dzisiaj warto umieścić je w posiadanym portfolio.

Mata masująca MEDIVON CF-2508-PK

Wielofunkcyjna mata rehabilitacyjna Shiatsu to wybór dla osób, które narzekają na bóle pleców i spędzają długie godziny w pozycji siedzącej. Użytkownik może wybierać spośród trzech rodzajów masażu: Shiatsu, który poprawia ruchliwość stawów i rozciąga ścięgna oraz mięśnie; Wibracyjnego, który stymuluje zmęczone i napięte partie mięśni, a także Ostukującego, który pobudza zastane mięsnie i stawy. Dodatkowo mata ma funkcję grzania, by masaże były przyjemniejsze i jeszcze skuteczniejsze. Co istotne, mata jest wygodna i poręczna w użyciu –  może być zamontowana na każdym krześle i fotelu. To świetny prezent dla osób zainteresowanych fizjoterapią we własnym domu.

Wielofunkcyjny kołnierz masujący MEDIVON CF-1007

Równie wiele atutów dla zdrowia ma wodoodporny kołnierz do masażu ostukującego, który pozwala zlikwidować napięcie mięśniowe w różnych partiach ciała – karku, ramion, pleców, stóp, ud czy pośladków. Urządzenie może pracować w różnych trybach, które użytkowniczka sama wybiera z wbudowanego panelu sterującego, dopasowując intensywność masażu do swoich potrzeb.

Ciśnieniomierz naramienny SENCOR SBP 690

Produkt umożlwiający łatwe i dokładne pomiary ciśnienia skurczowego i rozkurczowego oraz pulsu krwi w środowisku domowym. Model SBP 690 ma mankiet o regulowanym obwodzie (22-42cm), duży wyświetlacz LCD i proste w obsłudze menu nawigacji. Urządzenie graficznie oznacza podwyższone wartości ciśnienia, ostrzega o wykrytej arytmii serca i może zapamiętać nawet 60 pomiarów dokonanych przez jednego użytkownika.

Blender Russell Hobbs 25161-56

Wszechstronny, poręczny, prosty w obsłudze i zajmujący niewiele miejsca w kuchni blender to idealny prezent dla tych, którzy chcą przygotowywać zdrowe koktajle czy smoothie. Opisywany model ma moc 300W, dwa stopnie prędkości i ostrza ze stali nierdzewnej, które skutecznie kruszą nawet lód. Jego dodatkowymi atutami są wkłady chłodzące, dzięki którym napoje mogą być zawsze przyjemnie zimne, a także dwie przenośne butelki, w których można od razu zabrać ze sobą shake’a w drogę. Doskonały prezent dla zapracowanych Mam.

Każde z czterech opisanych wyżej urządzeń wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Wszystkie są dostępne w portfolio ABC Data. Zachęcamy do odwiedzenia systemu Interlink i sprawdzenia szczegółów – wielu konsumentów z pewnością to właśnie ich będzie szukać, nie tylko jako prezent na Dzień Matki.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.