ABC Data poleca prezenty na Dzień Matki: Dla urody

26 maja zbliża się wielkimi krokami i miliony osób w całej Polsce szuka obecnie idealnego prezentu dla swoich Mam. Jakie urządzenia i gadżety mogą sprawdzić się w tej roli? W tym mini-cyklu zebraliśmy najciekawsze propozycje z szerokiego portfolio ABC Data. Na początek coś wybranego w trosce o urodę i piękno Mam.  

Niemal w każdym z opublikowanych w sieci rankingów najbardziej praktycznych upominków dla kobiet znajdują się te pozwalające zadbać o wygląd. Tym tropem idzie wielu konsumentów, którzy przed Dniem Matki, ale też innymi okazjami, jak urodziny, Walentynki czy Boże Narodzenie, szuka prezentu dla przedstawicielki płci pięknej.

Wybraliśmy kilka urządzeń z oferty ABC Data, które w takich sytuacjach mogą zwrócić uwagę klienta. Co więc warto już dzisiaj mieć na wirtualnej lub fizycznej półce w swoim sklepie?

Prostownica Remington S9600

Model z kolekcji Silk, który uznawany jest za jeden z najszybciej nagrzewających się i gotowych do użycia już w 10 sek.  Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz, który wskazuje najbardziej odpowiednią temperaturę dla danego rodzaju włosów, funkcję pamięci i ceramiczne grzałki, pozwala szybko i skutecznie zadbać o wygląd. Urządzenie działa nominalnie w zakresie temperatur 150 – 235 stopni Celsjusza, ale w trybie Turbo osiąga nawet 240 stopni Celsjusza w zaledwie 30 sekund. Obdarowana S9600 z pewnością doceni też powłokę Advanced Silk Ceramic, która w porównaniu do standardowej powłoki ceramicznej zapewnia dwukrotnie lepszy poślizg.

Termoloki BaByliss 3038E

Coś dla pań, które pragną szybko uzyskać upragniony efekt i idealną fryzurę. Model 3038E to pięć dużych termoloków o średnicy 40 mm i aksamitno-welurowej powłoce, która chroni włosy przed działaniem wysokich temperatur. Efektowne stylizacje ułatwia pięć klipsów motylkowych i pięć klipsów metalowych. Wyposażone w czujnik i sygnalizację diodową termoloki pozwalają użytkowniczce na pełną kontrolę temperatury i komfortowe układanie upragnionej fryzury.

Szczoteczka do twarzy Remington FC1000

Urządzenie umożliwia dokładne czyszczenie skóry twarzy i usuwanie zanieczyszczeń w porach, tym samym ułatwiając wchłanianie się produktów do pielęgnacji. Użytkowniczki mogą wybierać spośród trzech ustawień prędkości i trzech różnych końcówek (normalnej, masującej i do skóry wrażliwej). Dzięki zainstalowanemu minutnikowi, który co dwadzieścia sekund informuje o możliwości przejścia do kolejnego obszaru twarzy, FC1000 pozwala optymalnie zadbać o skórę. Na jednym ładowaniu można wykonać nawet trzydzieści zabiegów.

Lokówko-suszarka Rowenta CF9530

Wydajne urządzenie o mocy 1000W, umożliwiające jednoczesne suszenie i modelowanie włosów. Dzięki szczotkom z naturalnym włosiem, powłoce kaszmirowo-keratynowej i systemowi jonizacji użytkowniczka może zadbać o włosy, by były piękne, lśniące i bez efektu napuszenia. Producent wyposażył opisywany model w 3-stopniową regulację prędkości i temperatury, a także nawiew chłodnego powietrza, by łatwo można było CF9540 dopasować do różnego rodzaju włosów.

Depilator IPL Philips BRI861/00

Poręczny depilator laserowy o mocy 60W, wykorzystujący delikatne impulsy światła, by skutecznie i bezboleśnie usuwać włosy. Do dyspozycji użytkowniczki oddane zostało pięć poziomów intensywności, dzięki czemu depilator można stosować także na obszarach wrażliwych. Przeprowadzane przez producenta badania potwierdzają jego skuteczność – uzyskany efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet przez osiem tygodni.

Wymienione wyżej produkty są dostępne w szerokim portfolio ABC Data. Już dzisiaj zachęcamy do umieszczenia ich w swojej ofercie, bo to praktyczne urządzenia, które z pewnością zostaną wybrane na prezent dla Mamy (ale nie tylko).

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.