6. Turniej bowlingowy o Puchar ABC Data

Za nami kolejna edycja dorocznego turnieju bowlingowego dziennikarzy o Puchar ABC Data, w którym zaproszone redakcje walczą o atrakcyjną nagrodę. Tradycyjnie zmaganiom o ufundowany przez ABC Data czek na 5000 złotych, które zwycięzcy mogli przekazać na wybrany cel charytatywny, towarzyszyły spore emocje.

7 listopada w warszawskim klubie Arco stawiło się szesnaście drużyn reprezentujących różne redakcje. Pamiętając poprzednie edycje, spodziewaliśmy się wysokiego poziomu i zaciętej walki od pierwszego do ostatniego rzutu. Zgodnie z oczekiwaniami, walka o triumf trwała do samego końca, a w klasyfikacji generalnej podczas dwóch serii regularnie dochodziło do przetasowań.

Ostatecznie najlepsi okazali się członkowie zespołu IDG, którzy wykazali się największą regularnością i najlepszą techniką, notując oszałamiające serie strike’ów. Kolejne miejsca na podium zajęły, do samego końca naciskające na lidera, redakcje INN Poland i IT Reseller.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy z udział! Wkrótce zaktualizujemy ten wpis o kolejne zdjęcia z wydarzenia.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.