Webinar „Zarabiaj z Acronis Data Cloud”

Zachęcamy do udziału w darmowym szkoleniu online poświęconym rozwiązaniu „Acronis Data Cloud”. Jesteś resellerem? Poznaj korzyści ze sprzedaży usług chmurowych Acronis!

Acronis od lat wyznacza standardy dotyczące cyberbezpieczeństwa i przechowywania danych w chmurze. W trakcie bezpłatnego webinaru, który odbędzie się 13 marca 2019 roku o godzinie 11:00, Acronis Sales Engineer Eastern Europe, Dariusz Mumot, opowie o dostępnych dla partnerów innowacyjnych rozwiązaniach do tworzenia kopii zapasowych, antyransomware, distaster recovery, pamięci masowej oraz synchronizacji i udostępniania plików. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się o najważniejszych zaletach dostępnych usług, a także technologii Active Protection, która została oparta na sztucznej inteligencji, uwierzytelnianiu opartym na blockchain i unikalnej architekturze.

Webinar ma charakter praktycznych informacji dla resellerów zainteresowanych sprzedażą rozwiązań chmurowych Acronis. W trakcie spotkania przybliżone zostaną więc także dostępne metody licencjonowania, a także profile i potrzeby potencjalnych klientów zainteresowanych usługami producenta.

Zapisz się na webinar i zacznij zarabiać z Acronis Data Cloud!

Termin: 13.03.2019 o godzinie 11:00
Miejsce: Online
Cena: Bezpłatne
Prowadzący: Dariusz Mumot, Acronis Sales Engineer Eastern Europe

Chcesz sprzedawać konkretne rozwiązania cloudowe? Interesuje cię Alibaba Cloud, Azure, bezpieczeństwo infrastruktury lub wirtualne centrale telefoniczne? Napisz do nas na cloud@abcdata.eu lub zapisz się już dzisiaj na kolejne szkolenia ABC Data.

Lista darmowych webinarów

Jak zacząć zarabiać na chmurze?

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.