Webinar „Skuteczne zabezpieczenie serwerów”

Zachowanie ciągłości procesów biznesowych jest niezbędne dla każdej organizacji. Zapraszamy na bezpłatny webinar o metodach zabezpieczania fizycznych i wirtualnych infrastruktur.

Co zrobić w sytuacji, gdy firma nagle zostaje odcięta od posiadanych baz danych, maszyn wirtualnych lub serwera pocztowego? W trakcie szkolenia online uczestnicy poznają praktyczne scenariusze działania i dowiedzą się, jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przy zabezpieczaniu serwerów. Prowadzący przedstawi zalety posiadania rozwiązań pozwalających na szybki backup oraz odzyskiwanie danych, a także  opowie o zaletach wykorzystywania zaawansowanych możliwości oferowanych przez rozwiązania Xopero.

Termin: 23 kwietnia 2018
Miejsce: Online

Kliknij i zarejestruj się już dzisiaj!

Webinar „Nowoczesne zabezpieczenie endpointów” jest częścią cyklu szkoleń. Ukończenie wszystkich sześciu webinarów gwarantuje zdobycie certyfikatu Data Protection Certified Professional. Weź udział we wszystkich szkoleniach i dołącz do grona najlepszych specjalistów na rynku IT! Szczegółowe informacje i listę wszystkich szkoleń znajdziesz w tym miejscu.

cld_1

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.