Szkolenie „UNITY 300 administracja i konfiguracja”

Zapraszamy na kurs dla administratorów, operatorów oraz osób chcących pogłębić wiedzę z technologii macierzowej, które w praktyczny sposób wykorzystują bądź będą wykorzystywać rozwiązanie DellEMC.  

Trwające trzy dni szkolenie pozwala zrozumieć macierze DellEMC Unity i ich funkcjonalności, a także porusza zagadnienia integracji oraz monitorowania. Kursanci m.in. poznają sposoby migracji z wykorzystaniem macierzy, dowiedzą się, jak zintegrować Unity ze środowiskiem VMware, nauczą się monitorowania i przećwiczą reakcje na awarie.

Szkolenie trwa 3 dni i jest realizowane w formule otwartej lub zamkniętej (przy odpowiedniej liczbie uczestników). Kurs przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego producenta DellEMC E20-393 („Unity Solution Specialist Exam for Implementation Engineers”). Ma on postać testu on-line w języku angielskim – 60 pytań pojedynczego lub wielokrotnego wyboru, zalicza 63% poprawnych odpowiedzi. Na test jest przewidzianych 90 minut, a wynik znany jest od razu.

Po pozytywnie zakończonym egzaminie uczestnik otrzymuje zgodę na posługiwanie się oficjalnym logo certyfikowanego egzaminu.

Termin: 12 lutego 2018
Miejsce: siedziba S4E S.A. w Warszawie przy ulicy Bokserskiej 66
Cena: 5000 zł netto

Szczegółowe informacje i pełna agenda kursu znajdują się na stronie S4EDU.pl.

formation

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.