Szkolenie „Clouding – zmniejsz nakłady na zarządzanie”

Zapraszamy na darmowe szkolenie on-line przedstawiające elastyczne sposoby na tworzenie i skalowanie usług chmurowych przy użyciu oprogramowania Clouding. Kurs przeznaczony jest m.in. dla osób technicznych, realizujących i przygotowujących się do realizacji projektów opartych o chmurę.

W trakcie dwugodzinnego kursu uczestnicy poznają nowe rozwiązanie chmurowe, clouding, które umożliwia realizację infrastruktury IT przy pomocy kodu, zarówno przy budowaniu, jak i skalowaniu rozwiązania opartego o cloud. Dowiedzą się również o wdrożeniach realizowanych przy użyciu technologii contrust.io i będą mogli porozmawiać z praktykami zajmującymi się technologiami automatyzacji chmury. Prowadzący wyjaśni m.in. automatyzację infrastruktury i konfiguracji serwerów na większą skalę – liczoną w setkach lub tysiącach maszyn na przykładzie projektu migracji z Puppet na Anasible – 3000 serwerów, w tym 1000 produkcyjnych.

Szkolenie prowadzi Jarek Swierad, przedstawiciel Contrust, która zajmuje się automatyzacją zarządzania dużymi środowiskami opartymi o cloud. Firma ma w swoim dorobku przygotowywanie, skalowanie i utrzymywanie środowisk składających się z tysięcy serwerów wirtualnych.

Termin: 6 września 2017, godzina 10:00

Szczegółowe informacje i pełna agenda kursu znajdują się na stronie S4EDU.pl.

Liczba miejsc ograniczona!

Szkolenie

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.