Szkolenia Alibaba Cloud w ABC Data

Pierwsze szkolenie i egzamin certyfikacyjny za nami. Pod koniec września w siedzibie ABC Data zainteresowani mogli przygotować się i przystąpić do egzaminu Alibaba Cloud Certification Associate (ACA).

Przeznaczone dla osób zainteresowanych rozpoczęciem przygody z usługami chmurowymi, a także inżynierów chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat Alibaba Cloud, szkolenie obejmowało zakresem m.in. tematyki przetwarzania i przechowywania danych oraz bezpieczeństwa. Uczestnicy mogli zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną, a następnie w trakcie warsztatów sprawdzić ją praktycznie, ucząc się m.in. jak skutecznie projektować i implementować infrastrukturę w chmurze Alibaba Cloud.

Szkolenie jest efektem nawiązanej w sierpniu 2018 roku współpracy pomiędzy ABC Data i Alibaba Cloud. Spółka została dystrybutorem rozwiązań Alibaba Cloud w Polsce i w krajach regionu CEE, w których jest bezpośrednio obecna. Dzięki temu poprzez platformę ABC Data Cloud dostępna jest pełna oferta produktów i usług Alibaba Cloud, takich jak wirtualne serwery, hosting, backup, storage, rozwiązania sieciowe, IoT, Big Data czy AI.

O szczegółach agendy i korzyściach z bycia certyfikowanym ekspertem Alibaba Cloud opowiedział nam w krótkim wywiadzie prowadzący szkolenie Wojciech Marusiak, Solution Architect w Alibaba Cloud. Z kolei plany ABC Data dotyczące następnych kursów i działań na rzecz rozwijania kompetencji Partnerów przybliżył Piotr Skórzyński, Head of Cloud Solutions w ABC Data.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.