Microsoft Office 365 – zapraszamy na webinary!

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych webinarach poświęconych Microsoft Office 365. Dowiedz się, jak chronić dane, a także wykorzystać dostępne aplikacje i usługi w pracy grupowej.

30 listopada 2018 roku na darmowym szkoleniu online prowadzący przedstawią sposoby rozwiązywania problemów w usługach Office 365. Omówią najczęściej występujące sytuacje i opiszą narzędzia, które pomagają w radzeniu sobie z napotkanymi problemami.

Webinar „Rozwiązywanie problemów, optymalizacja rozwiązań Office 365” – 30.11.2018 – kliknij i zapisz się!

5 grudnia eksperci przybliżą z kolei scenariusze wykorzystania grup Office 365 i Microsoft Teams w pracy grupowej. Przedstawią różnice w obu rozwiązaniach i podzielą się wskazówkami, jak zarządzać i zwiększać efektywność pracy w większym gronie za pomocą rozwiązań Microsoft.

Webinar „Praca grupowa na przykładzie grup Office 365  i Microsoft  Teams” – 5.12.2018 – kliknij i zapisz się!

7 grudnia odbędzie się bezpłatny webinar poświęcony tematowi ochrony danych za pomocą Microsoft Azure i Office 365. Uczestnicy dowiedzą się, jakie możliwości zarządzania danymi oferują oba rozwiązania, jak działa odtwarzanie i ochrona danych oraz jakie są najlepsze obecnie praktyki w zarządzaniu cennymi zasobami organizacji.

Webinar „„Ooops, skasowałem nasze pliki” – ochrona danych za pomocą Microsoft Azure i Office 365” – 7.12.2018 – kliknij i zapisz się!

W ABC Data znajdziesz szeroką ofertę szkoleń poświęconych rozwiązaniom Microsoft. Pełną rozpiskę zaplanowanych na nadchodzące tygodnie webinarów znajdziesz w tym miejscu.

Webinar ABC Data

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.